Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korki z angielskiego
#1
Witajcie
Czy możecie polecić mi jakieś korepetycje z języka angielskiego odbywające się online bez wychodzenia z domu? Zakres ogólny... takie słownictwo, najbardziej przydatne zwroty itd.
Odpowiedz
#2
Myślę, że możesz zapytać o to korepetytorów, którzy ogłaszają się na tablicy ogłoszeń. Niektórzy z nich poza klasyczną formą nauki oferują również tę online.
Odpowiedz
#3
a czemu tak bardzo nie chcesz z domku wyleźć?
Odpowiedz
#4
No właśnie, ja byłam na kursie języka angielskiego w Londynie i po 2 tygodniach zrobiłam takie postępy, jak wcześniej nie udało mi się tego zrobić przez kilka lat. Wyszło znacznie taniej niż wieloletnia nauka.
Odpowiedz
#5
(04-20-2013, 03:20)Bombila napisał(a): No właśnie, ja byłam na kursie języka angielskiego w Londynie i po 2 tygodniach zrobiłam takie postępy, jak wcześniej nie udało mi się tego zrobić przez kilka lat. Wyszło znacznie taniej niż wieloletnia nauka.

Będąc w Londynie nie są potrzebne korepetycje bo z czasem się nauczysz tego sam/a Smile
Odpowiedz
#6
Uważam, że bardzo dobrze iż można na tym forum znaleźć informacje również w takich tematach. Osobiście polecam Wam umówić się na lekcje angielskiego za pośrednictwem tej strony: https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ Znajdziecie tam spory wybór korepetytorów i od razu możecie sprawdzić też ich ceny - bardzo fajna sprawa Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości