palownica do fotowoltaiki
https://fuxtec.pl/palownica-spalinowa-kafar-jh-70-150-100-75-55-mm-3km-euro-5-walizka-p-440.html
fuxtec.pl
firma za granicą
span class muxgbd wuq ob wz tjf wrz firma w niemczech jak założyć działalność holandii rejestracja firmy zagranicą nie sprawi że unikniemy podatków i składek polsce
bluza medyczna
Moda w medycynie: Najnowsze trendy w bluzach medycznych.
expodziezmedyczna.pl



Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joomla
#1
Niewiele osób wie, że zaprojektowanie strony w Joomla to banalnie prosta sprawa. Szczególnie gdy mamy do dyspozycji taki oto kurs wideo http://strefakursow.pl/kursy/joomla/kurs...a_2_5.html który krok po kroku przeprowadza przez proces instalacji i konfiguracji. Postawienie własnej witryny jeszcze nigdy nie było tak proste.
Odpowiedz
#2
strefakursow zawsze stoi na wysokości zadania Wink zrobiłem kilka kursów i polecam
Odpowiedz
#3
A mi jakoś ich kursy nie przypadły do gustu, już wole od eduweb. Dodatkowo Joomli nie trawie, wole WordPress
Odpowiedz
#4
Według mnie lepiej jest tworzyć strony na WordPress. System ten jest dużo bardziej popularny i ma znacznie więcej wtyczek niż Joomla.
Agness
Odpowiedz
#5
Przydało się.
Odpowiedz
#6
Niezłe wideo Smile
Odpowiedz
#7
Ooo, pamiętam pierwsze podrygi na Joomla!, Phoca Gallery do dzisiaj w moim sercu <3 co się rozpływałam nad tym logo to moje! Aczkolwiek, dzisiaj zostaję przy wordpressie Smile
Odpowiedz
#8
These days, individuals are increasingly inclined towards simplifying their tasks, particularly in the realm of webpage development. Many options are available where one can focus more on the developmental aspect rather than delving into intricately coding to create a website. Services such as Node.js development and React Native mobile app development are gaining popularity, offering convenient solutions. Given the prevalent trend of mobile device usage, people seek accessible and user-friendly applications that cater to their needs at their fingertips.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości