Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są najbardziej wytrzymałe obuwie?
#21
Dokładnie tak jak pisze inka28 - buty trzeba dobierać w zależności od tego co zamierzamy w nich robić. Ja mam inne buty do chodzenia po górach, inne na co dzień, inne tak zwane "wyjściowe", nie wspominając o szpilkach. Wszystko jest kwestią przeznaczenia. Dużo dobrego, tak "ogólnie" mogę natomiast napisać o tej marce -> https://www.eobuwie.com.pl/nike.html Miałam pewien model który okazał się "nie do zdarcia", wiem, że małżonek też sobie chwali więc coś w tym musi być. Ja nie jestem fanką sportowych fasonów więc raczej ponownie nie kupię, ale jeśli jednak do czegoś będzie mi potrzebny taki typ buta to pewnie wrócę właśnie do tej marki. Niestety nie pamiętam jaki dokładnie miałam model, a było to już jakiś czas temu. W każdym razie polecam jeśli ktoś się głowi na jaką firmę obuwia sportowego "postawić".
Odpowiedz
#22
z pewnością nie do zdarcia są trapery typu CAT
Odpowiedz
#23
Ja mam dwie pary butów z Aldo i to są najbardziej wytrzymałe buty jakie kiedykolwiek miałam. W jednych chodzę już od pięciu sezonów...
Odpowiedz
#24
Buty trekkingowe są nie do zdarcia. Oczywiście zależy jaką markę się wybierze, ale sporo dobrych można znaleźć na http://domodi.pl/buty/buty-meskie/buty-t...owe-meskie . Wyglądają na bardzo wytrzymałe.
Odpowiedz
#25
Salomony, tylko Salomony. Buty na lata
najlepsze projekty domów w sieci.
Odpowiedz
#26
Tylko to raczej dość specyficzny rodzaj obuwia. Zdecydowanie nie do chodzenia na co dzień.
Odpowiedz
#27
Też mam buty firmy Salomon i jestem bardzo zadowolona z zakupu Big Grin
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#28
u mnie najlepiej do tej pory sprawdzają się nikeSmile wygodne i wytrzymałe
Odpowiedz
#29
Trapery może i są wytrzymałe ale nie wyobrażam sobie ich założyć do jakieś sukienki a często chodzę w eleganckich butach gdyż mogę sobie na to pozwolić pracując jako Księgowa Przemyśleć trzeba w każdym bądź razie do czego są nam potrzebne te buty i zgadzam się z poprzednikami, że wszystko zależy od tego jak użytkujemy te buty i po jakim podłożu chodzimy.
Odpowiedz
#30
trekingowe, ale wiadomo, że w nich nie koniecznie da się chodzić na co dzień. polecam też sandały trekingowe, turystyczne Smile

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości