Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są najbardziej wytrzymałe obuwie?
#11
Dobre trapery też są niczego sobie. A takie naprawdę dobre, to będą i wytrzymałe i wygodne i ciepłe (w przypadku zimówek). Marka Sorel będzie tu idealnym przykładem:
[Obrazek: pol_pl_Paxson-6-Orzechowe-Nubukowe-Trape...2401_2.jpg]
źródło: http://www.mivo.pl/product-pol-22401-Pax...0-281.html
Odpowiedz
#12
Jak dla mnie takie obuwie jest bardzo niekobieco. Dlatego ja też w czymś takim raczej nie chodzę.
Odpowiedz
#13
Ja mam takie buty trekkingowe. Są bardzo wytrzymałe i mają w sobie kolor różowy, więc jakiś element kobiecy jest Wink

[Obrazek: buty-trekkingowe-karrimor-boulder-mid-39...188032.jpg]
Odpowiedz
#14
Nie zawsze buty markowe będą tak wytrzymałe. Wysoka cena nie zawsze idzie też w parze z wysoką jakością.
Odpowiedz
#15
Racja. Zawsze też można trafić na wadliwą partię. Poza tym dużo też zależy od nas samych, jeżeli nie zadbamy odpowiednio o obuwie, to prędzej czy później zniszczeje.
Odpowiedz
#16
reebok walk zamszowe, bardzo wygodne buty. Zawsze kupuję reeboki bo mnie nigdy nie zawiodły są bardzo wygodne i wytrzymałe.
Odpowiedz
#17
Oczywiście glany (byle jakieś markowe, ja mam teraz HD - genialny krój, mają ponad dwa lata, a skóra dalej niespękana) i wojskowe desanty. A jeśli takiego obuwia nie lubisz to w sklepie dla leśników i myśliwych znajdziesz "normalne" buty a bardzo wytrzymałe.
Odpowiedz
#18
Tak jak kolega wyżej wspomniał Glany sa najbardziej wytrzymałe, ale to nie są buty do codziennego użytku Big Grin Big Grin Z takich wytrzymałych, to polecam tez sprawdzić "trepy" są mocno zrobione i wyglądają trochę przyjaźniej niż wojskowe, czy glany.
Odpowiedz
#19
najbardziej wytrzymale z pewnoscia sa trekkingowe buty Smile
Odpowiedz
#20
u każdego sprawa z wytrzymałością obuwia wygląda inaczej, ponieważ wiele czynników użytkowania obuwia się może różnic, zaczynając od masy użytkownika, kończąc do podłoża po jakim chodzi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości