Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie nosidełko?
#1
Wlasnie zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem. Nasze dziecko juz troszke podroslo i czas by pokazac mu troche swiata. Chodzenie z wozkiem jest zawsze uciazliwe, szczegolnie po miescie. Przegladalem oferty kilku sklepow z akcesoriami tego typu i udalo mi sie znalezc ciekawy produkt - nosidelko SaddleBaby https://www.sklepojca.pl/kategoria-produ...addlebaby/ Sadzac po materialach wyglada na naprawde solidne .. a na tym mi glownie zalezy. Wiaze sie to z bezpieczenstwem mojego dziecka .. nigdy w zyciu nie chcialbym aby moglo wypasc i sobie zrobic krzywde. Wydaje mi sie, ze to jest zupelna nowosc na naszym rynku, dlatego tez prosze o komentarze osoby korzystajce z tego rozwiazania. Bedziemy wdzieczni za wskazowki Wink
Odpowiedz
#2
Byle by się tylko nie "wpupić" wybierając coś kompletnie bezsensownego. Trzeba się dobrze zastanowić, przejrzeć wszystkie informacje na ten temat i dopiero wtedy można podjąć ostateczną decyzję. A najlepiej do tego jeszcze się nie śpieszyć.
Odpowiedz
#3
Przejrzyj po prostu jakieś toplisty najlepszych ofert i tyle. Wybór jest obecnie gigantyczny więc raczej problem będzie leżał w tym nie żeby coś znaleźć tylko co z tych znalezionych wybrać ^^.
Odpowiedz
#4
Zbierz wszystkie cechy w kupę i zadecyduj co leży najbliżej Twoim oczekiwaniom Smile. Bo tak ciężko z czapy coś doradzić w takiej kwestii. A żeby potem nie żałować złego wyboru.
Odpowiedz
#5
Polecam urządzenie sprawdzić. Ważne jest to aby produkt był Polski
Odpowiedz
#6
Wybierz coś z najbardziej popularnych, zazwyczaj świadczy to o jakości i stosunku ceny do jakości Tongue.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości