Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki termometr?
#1
Szukam dobrego termometru, który wytrzyma kolejne długie lata. Ponieważ mój stary się już zużył i niestety muszę się z nim rozstać. Zastanawiam się nas sklepem Diagnosis. Czytałam dużo dobrego o termometrach bezdotykowych producenta Diagnostic. Ma ktoś może taki w domu?
Odpowiedz
#2
Jak termometr może się zużyć? I o jaki chodzi? Taki do mierzenia temperatury? Co do zużywania, to u mnie najczęściej "zużywały się" poprzez rozbicie o podłogę Smile
Odpowiedz
#3
(12-30-2020, 14:00)MalaMi1 napisał(a): Szukam dobrego termometru, który wytrzyma kolejne długie lata. Ponieważ mój stary się już zużył i niestety muszę się z nim rozstać. Zastanawiam się nas sklepem Diagnosis. Czytałam dużo dobrego o termometrach bezdotykowych producenta Diagnostic. Ma ktoś może taki w domu?
Ja polecam termometr NISSEI MT-500 on jest przeznaczony głównie dla szpitali. Kupiłem go na Allegro
Odpowiedz
#4
Też miałam taki problem Sad odpadł mi przycisk i za nic go nie włączę teraz, plastik popękał i nie idzie nic z nim zrobić. Jak mówisz że to fajny sklep to może też sobie tam zamówię
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości