Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki macie telefon?
#91
samsung note 3. Polecam!
Odpowiedz
#92
Koleżanka mówiła mi, że zastanawia się nad zakupem tego telefonu. Podobno jest bardzo dobry.
Odpowiedz
#93
A może lepiej takiego Samsunga? To nowszy model niż ten note3.

[Obrazek: samsung-galaxy-grand-neo-samsung-kalisz-73987252.jpg]
Odpowiedz
#94
Nie przepadam za Samsungami, niestety nie mami zbyt dobrych wspomnień, ale tak naprawdę zależy to od modelu i szczęścia. Ja celuje w Sony o póki co nie jestem zawiedziony.
Odpowiedz
#95
Ja mam Nokię. Taką najprostszą, zwyczajną, bez żadnych bajerów - tylko do gadania i pisania SMS-ów. Uznałem, że tyle mi na początek wystarczy (tak w ogóle to nie miałem komórki do 27 roku życia).
Odpowiedz
#96
Ja mam Nokię Lumie i jestem bardzo zadowolona Wink
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#97
ja ostatnio kupilem samsunga s6 edge Smile powiem wam ze swietny telefon tylko pytanko skąd bierzecie tapety na telefony? ja kiedyś korzystałem z jakiejś apki z google play, ale kumpel mi podesłał stronę tapety na telefon i jest tam parę fajnych tapet. Co sądzicie o tym? Ja się szczerze mówiąc zdziwiłem, że strony z dobrymi tapetami jeszcze funkcjonują Big Grin
Odpowiedz
#98
Ja mam Iphone 5, jest to świetny telefonik Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#99
Ja muszę kupić sobie nowy smartfon, teraz mam starego lg i już się psuje. Myślę o tym https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad...T310.phtml . Co o nim sądzicie? Będzie dobry do gier?
Odpowiedz
JA używam Sony L od lat i jestem zadowolony

program do rozliczania
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości