Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka firma pozycjonerska?
#21
Ja natomiast sama zajęłam się pozycjonowaniem swojej stronki, co w gruncie rzeczy nie jest zbyt trudne. Najważniejsze, to znalezienie odpowiednich miejsc pod wpisy.  Sklep SEO ma w swojej ofercie wiele ciekawych pakietów, wśród których można sobie wybrać np. fora lub blogi tematycznie. Bardzo fajna sprawa i pozwala sporo zaoszczędzić na kosztach pozycjonowania.
Odpowiedz
#22
Myślę, że z mojej strony mogę polecić wam firmę skuteczni.pl . Rzetelna firma, atrakcyjne ceny i spore doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego. Możecie sprawdzić ich ofertę jeśli chcecie.
Odpowiedz
#23
Tutaj http://eyedesign.com.pl jest dobra firma, która zajmuje się pozycjonowaniem. Pewnie wielu z was ją zna z innej strony, ponieważ również projektują świetne strony, sklepy internetowe i portale. Wbrew pozorom pozycjonowanie to trudne zadanie, dlatego należy je zlecić profesjonalistom, a nie amatorom.
Odpowiedz
#24
Niedawno zleciłem pozycjonowanie swoich 3 stron Firmie z Dęblina. Jest to nie duża agencja marketingowa, ale na robocie zna się. Już po miesiącu było widać pierwsze efekty. Szczerze polecam. Jakość usług adekwatna do kosztów. Ich strona: renoma.com.pl
Oryginalne koszulki patriotyczne tylko w sklepie polscypatrioci.pl
Odpowiedz
#25
Można sobie na polskich blogach SEO poszukać poradników, jak wybrać firmę pozycjonerską. Tam będzie kilka punktów, na które warto zwrócić uwagę, jak np. poproszenie o ilość klientów przypadającą na jednego pracownika SEO w firmie - żeby mieć większą pewność, że nie będzie przeznaczania godziny w miesiącu na klienta.
Rozwiązaniem na wady zgryzu mogą być implanty zębowe Kraków
Odpowiedz
#26
Firm jest dużo. Ja zdecydowałam się sama nauczyć pozycjonowania, jest to możliwe ale trzeba poświęcić sporo czasu na naukę Smile
Mango Afrykańskie - czy działa
Odpowiedz
#27
Też uczę się samemu pozycjonować swoją stronę, lecz uważam że jest to bardzo trudne. Ciągle coś się zmienia. Nie nadążam za tymi zmianami w wyszukiwarkach.
Odpowiedz
#28
Ja bym wybrał firmę pozycjonerską pod kontem content marketingu. Czytałem że teraz bardzo liczy się unikalna treść na stronie.
Odpowiedz
#29
witajcie
Odpowiedz
#30
Wybrałabym firmę która zajmuje się reklamą na wielu płaszczyznach. Nie tylko same pozycjonowanie w wyszukiwarce.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości