Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zaskoczyć chłopaka?
#1
Witam! Jak w temacie - jak mam zaskoczyć swojego miśka na następne Walentynki? Co roku jedno z nas coś organizuje i wypada na mnie. Macie jakieś pomysły co zrobić w Warszawie by było ciekawie? Kolejna randka przy świecach odpada Wink
Odpowiedz
#2
Może coś szalonego? Znasz swojego chłopaka i wiesz co może mu sprawić przyjemność Smile
Odpowiedz
#3
Striptiz Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#4
Albo może jakaś większa niespodzianka, np. mały wyjazd na weekend Smile
Odpowiedz
#5
Warto zorganizować ciekawą randkę, może wieczór filmowy, jeżeli ma się hobby właśnie tego typu? Możliwości jest całkiem sporo, ten link pokazuje, jakie są romantyczne filmy, które byłoby fajnie obejrzeć wspólnie. Oczywiście seans może być tylko jednym z kilku punktów wieczoru.
Odpowiedz
#6
A może zrób do jedzenia coś co lubi i razem obejrzyjcie jakiś film romantyczny na https://www.ogladaj.to/. Bez obawy znajdziesz tego czego szukasz całkowicie za darmo i bez jakiejkolwiek rejestracji.
Odpowiedz
#7
ja mojego zaskoczylam tak, ze zamowilam mu sluchawki z mikrofonem, gamingowe, z genesisa w prezencie Smile w zyiu takiej radosci nie widzialam
Odpowiedz
#8
Genesis to słaby sprzęt i bardzo awaryjny, szybko radość mu minie.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#9
A może jakieś fajne męskie perfumy? Ja ostatnio kupiłam mojemu wybrankowi i był naprawdę zadowolony Smile Jeżeli nie wiesz jakie wybrać to nie martw się. Na tej stronie znajdziesz najlepsze męskie perfumy. Mam nadzieje, że prezent się naprawdę spodoba Smile
Odpowiedz
#10
Zawsze możesz go zaskoczyć czymś nowym w sypialni, na przykład jakimś gadżetem, który podkręci nieco przyjemność lub wprowadzi jakieś urozmaicenie. Tutaj https://www.area69.pl/ jest fajny sklep Area 69, gdzie znajdziecie mnóstwo różnych gadżetów i zabawek, do wyboru i koloru i rozmiaru Wink Co o tym sądzicie? Korzystaliście z tego typu urozmaiceń?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości