Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ważna jest odpowiednia dieta?
#1
Statystyki dotyczące otyłości i nadwagi nie są dobrą prognozą dla polskiego społeczeństwa. Mimo, iż wiele z nas zdaje sobie sprawę, że złe odżywianie wpływa negatywnie na nasz organizm, to stale powielamy te same błędy. Na rynku jest wiele diet, które zachęcają swoimi niesamowitymi rezultatami w tydzień czy miesiąc. Utrata wagi to poważny krok i pomimo, iż jest bezpieczny i polecany, powinien być wykonany z umiarem. By zadbać o właściwie zbilansowaną dietę, bogatą w niezbędne składniki odżywcze najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty. Wykwalifikowany dietetyk po przeprowadzeniu rozmowy pomoże znaleźć rozwiązanie jak w skuteczny i równomierny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Dietetyk to nie tylko specjalista od układania jadłospisu, ale przede wszystkim fachowiec, który w miarodajny sposób wyjaśnij, jakich błędów żywieniowych nie należy popełniać. Coraz więcej poznaniaków korzysta z porad dietetyka, co pozwala na podnoszenie świadomości odżywczych mieszkańców Wielkopolski i nie tylko.
Odpowiedz
#2
ja to dietę muszę cały czas trzymać, bez niej ani rusz właśnie, dlatego zawsze mam przy sobie preparat intesta, bo dzięki niemu widże,ze moje jelita zaczęły normalnie pracować i czuję się naprawdę ok, nie mam naprzemiennych zaparć i biegunek jest dobrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości