Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak utrzymać dietę?
#1
Sporo ćwiczę na siłowni, ale masa mięśniowa mi nie wzrastała, więc poszedłem do specjalisty. Dietetyk sportowy co prawda mi pomógł ułożyć jadłospis i zmotywował na początku drogi, ale teraz już radzę sobie sam i... no właśnie. Czasami mam problem żeby stosować się do zaleceń. Jak podtrzymać w sobie motywację?
Odpowiedz
#2
z tym utrzymaniem diety to ja mialam masakre jakas Sad zero silnej woli, kilka dni sie udawalo a potem... no niestety Smile zdecydowalam, ze w moim przypadku najlepiej sprawdzi sie dieta pudelkowa i zamawiam sobie z loveatcatering.pl wybralam diete standardowa , 1500kcal, czyli tyle ile powinnam zjadac i dzieki temu nic mnie nie kusi Smile nie chodze po sklepach, nie kupuje, jedzenie mam z dostawa pod drzwi Smile
Odpowiedz
#3
Na pewno dla niektórych osób ciężko jest utrzymać dietę ale musimy pamiętać, że jeśli się odchudzamy to jest to okres długotrwały. Dobrze jest założyć opaskę bariatryczna , jeśli ktoś nie potrafi utrzymać odpowiedniej diety. Mój sąsiad miał taką opaskę zakładaną w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. Schudł 50 kg w ciągu roku. Więc na pewno warto.
Odpowiedz
#4
Ćwiczenia, Ćwiczenia i systematyczne posiłki i silna wola. Ja zamawiałam jedzenie z firmy cateringowej Margaret we Wrocławiu. Dzięki temu nie podjadałam. Dodatkowo powiesiłam sobie w łazience i sypialni zdjęcie, jak NIE CHCĘ wyglądać. Na mnie to działało chyba najbardziej Dzis schudłam już 10 kg.
Odpowiedz
#5
Czasami dieta może być ciężka do utrzymania, dlatego warto się do niej motywować. Na przykład warto dawać sobie nagrody za trzymanie diety. na przykład relaksujący masaż https://salonmandala.pl/salony/salon-mandala-warszawa/ lub inne rzeczy, które dla nas będą nagrodą.
Odpowiedz
#6
Zdecydowałam się na catering dietetyczny, ponieważ sama nie umiem gotować więc często zdarzało mi się jeść niezdrowo. Właśnie dzięki smacznemu cateringowi dieta stała się bardzo prosta do utrzymania Wink
Odpowiedz
#7
Mnie udało się schudnąć dzięki diecie z Fabryki Siły. Jest to chyba jedyna skuteczna dieta online. Zresztą jakie można osiągnąć na niej efekty możecie przeczytać tutaj na moim blogu - https://zrzucbrzuch.com/2019/03/skuteczn...ka-wybrac/
Odpowiedz
#8
Mi udało się schudnąć przez dietę, którą ustalił mi dietetyk. Jem 5 posiłków dziennie, unikam tłustych rzeczy i słodkich napojów. Do tego ćwiczenia przynajmniej 2 razy w tygodniu po 45 min i po 3 miesiącach udało mi się schudnąć 6 kg Smile
Odpowiedz
#9
(01-14-2021, 22:30)alutka12547 napisał(a): Mi udało się schudnąć przez dietę, którą ustalił mi dietetyk. Jem 5 posiłków dziennie, unikam tłustych rzeczy i słodkich napojów. Do tego ćwiczenia przynajmniej 2 razy w tygodniu po 45 min i po 3 miesiącach udało mi się schudnąć 6 kg Smile
Gratuluje! Też jestem teraz na dobrej drodze do zrzucenia wagi i udało mi się też trafić na ofertę https://krukam.pl/pol_m_Suplementy-diety-162.html z suplementami diety, które będą wspomagać cały ten proces. Moja siostra jest obeznana w tych tematach to pomoże mi tak wybrać, żeby efekt był jak najlepszy. Trzymajcie kciuki!
Odpowiedz
#10
(01-22-2021, 18:30)najzyy napisał(a):
(01-14-2021, 22:30)alutka12547 napisał(a): Mi udało się schudnąć przez dietę, którą ustalił mi dietetyk. Jem 5 posiłków dziennie, unikam tłustych rzeczy i słodkich napojów. Do tego ćwiczenia przynajmniej 2 razy w tygodniu po 45 min i po 3 miesiącach udało mi się schudnąć 6 kg Smile
Gratuluje! Też jestem teraz na dobrej drodze do zrzucenia wagi i udało mi się też trafić na ofertę https://krukam.pl/pol_m_Suplementy-diety-162.html z suplementami diety, które będą wspomagać cały ten proces. Moja siostra jest obeznana w tych tematach to pomoże mi tak wybrać, żeby efekt był jak najlepszy. Trzymajcie kciuki!
Tak samo ja ! trzymamy sie Big Grin Ja schudłam już 5 kg od początku kwarantanny. Dodatkowo dorzuciłam kilka suplementów do diety. Chyba zamawiałam je ze sklepu Diagnosis
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości