Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się szybko odchudzić?
#71
Oczywiście, treningi, tańce najważniejszy jest ruch. Lecz dodatkowo można wspomóc sobie prace jelit aby dochodziło do regularnego oczyszczenia organizmu z toksyn. Moja siostra codziennie rano na czczo bierze łyżkę ziemi okrzemkowej http://www.e-fito.pl/uklad-pokarmowy/120...1000g.html która jest bardzo dobra na stawy, zauważyliśmy poprawę stanu jej włosów, mniej wypadają. A dodatkowo powolutku tracę na wadzę. A może i warto takimi małymi kroczkami spróbować zrzucić zbędne kilogramy.
Odpowiedz
#72
Przede wszystkim polecę Ci moje rady, sama pisze to wszystko żeby nie było.
Dzienniczek odchudzania:
Załóż sobie coś w stylu dzienniczka do odchudzania, zapisz sobie w nim ile ważysz, jaki jest twój cel, od kiedy zaczynasz i kiedy chcesz skończyć, codziennie zapisuje sobie np. środa śniadanie : musli z mlekiem itd chodzi o to abyś zauważyła różnice co jesz a czego unikasz.
Co 2 tygodnie waż się i zobacz ile już schudłaś kilogramów, wszystko zapisuj w swoim dzienniczku odchudzania, możesz tam sobie również pisać komentarze w stylu jak ci idzie, czy się nie poddajesz, jaka jest twoja motywacja, to bardzo pomaga sama mam taki dzienniczek.
Wystarczy że kupisz sobie w sklepie taki najlepiej około 60-90 kartkowy im więcej tym lepiej Smile
Odpowiedz
#73
Ja kiedyś próbowałam korzystać z takiego dzienniczka odchudzania. Ale u mnie to się nie sprawdziło.
Odpowiedz
#74
Jak dla mnie nie da się szybko odchudzić, a nawet jeżeli jest to możliwe, to z pewnością z niekorzyścią dla organizmu. Odchudzanie potrzebuje czasu i wytrwałości, bo bez tego ani rusz. Właściwa dieta, więcej ruchu i po pewnym czasie powinny być widoczne pożądane efekty. Szybkie odchudzanie to mit.
Odpowiedz
#75
W dzisiejszych czasach już chyba nikt nie wierzy w szybki odchudzanie - na szczęście. Najważniejsza jest dieta i ruch.
Odpowiedz
#76
Z pewnością nie odchudzisz się nie jedząc jak ktoś na początku napisał. Z tabletkami odchudzającymi również uważaj ponieważ powodują one stłuszczenie wątroby . Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu akceptacja siebie oraz zmiana nawyków żywieniowych (nie stosowanie przez pewien czas jakiejś diety). Dodatkowo znajdź dla siebie jakiś sport, w którym poczujesz że żyjesz a aktywność fizyczna nie będzie nieprzyjemnym obowiązkiem Smile
Odpowiedz
#77
Zmiana nawyków żywieniowych jest najlepszym rozwiązaniem. A jak sami nie potrafimy się do tego zabrać, to możemy skorzystać z pomocy dietetyka.
Odpowiedz
#78
Ważne są regularne posiłki, nie należy podjadać między posiłkami. Warto odstawić fast foody i słodycze. Dla zdrowia i dla smuklejszej sylwetki ważny jest każdy ruch Wink
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#79
Warto uprawiać sport   Big Grin
Odpowiedz
#80
Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów. Więcej pisałem na blogu w temacie jak szybko schudnąć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości