Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić skutecznie?
#61
najlepszym sposobem aby schudnąć jest racjonalna i zdrowa dieta i ćwiczenia co najmniej 3 razy w tygodniu. Poza tym spacer. Takie proste, codzienne rzeczy,a naprawdę dają efekt.
Odpowiedz
#62
Też warto pamiętać o tym, że nasza aktywność fizyczna to nie musi być od razu siłownia czy bieganie, ale to co lubimy - rolki, rower czy pływanie.
Odpowiedz
#63
Dokładnie. Aktywność fizyczną można śmiało dopasować do swoich potrzeb.
Odpowiedz
#64
W sumie nawiązując do mojej ostatniej wypowiedzi, czytałam nawet ostatnio na e-mama.tv o ćwiczeniach dla kobiet w ciąży i myślę sobie, że to świetna opcja, że również w tym czasie można dbać o formę i zdrowie w tak przyjemny i pożyteczny sposób.
Odpowiedz
#65
Też tak uważam - szczególnie podczas ciąży trzeba dbać o swoje zdrowie i co za tym idzie kondycję.
Odpowiedz
#66
Najważniejsza jest konsekwencja w dążeniu do celu. Jak dwa dni się odchudzamy a na trzeci już nie to szkoda czasu i lepiej zamówić pizzę.
Odpowiedz
#67
nie jeść zbyt wielu cudownych "odchudzaczy" - ja przez to mam zupełnie rozwalony żołądek i przez jakiś czas na przykład kawa była w ogóle wykluczona. A żadne zbożówki czy żołędziówki nie zastąpią mi aromatycznej kawusi z rana... Na szczęście koleżanka znalazła dla mnie kawę Gentile (http://www.i-apteka.pl/product-pol-47363...-250g.html), która jest pozbawiona tych drażniących wosków. I całe szczęście, bo kawa znów stała się dla mnie dostępna... Trochę ma mniej kofeiny, ale odkąd parzę ją w kawiarce, to nie czuję już żadnej różnicy.
Dlatego stanowczo odradzam wszystkie suple i tabsy na schudnięcie - można sobie rozwalić układ trawienny, a jego odbudowywanie nie jest takie szybkie.
Odpowiedz
#68
(04-24-2015, 17:35)Nika85 napisał(a): Najważniejsza jest konsekwencja w dążeniu do celu. Jak dwa dni się odchudzamy a na trzeci już nie to szkoda czasu i lepiej zamówić pizzę.

Tak jest z większością diet, dlatego należy po prostu postawić na zdrowe i urozmaicone odżywianie a nie restrykcyjne, kilkuskładnikowe diety.
Odpowiedz
#69
zgadzam się z wami
http://comstar.net.pl - serwis komputerowy w Łódzi
Odpowiedz
#70
A może wyjazd w góry, dużo spacerów, np. do Szczawnicy, bardzo fajne miejsce, blisko na Słowację także tam też można zrobić wypad, oczywiście spacerkiem Smile żeby jak najwięcej kalorii spalić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości