Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić skutecznie?
#41
Przede wszystkim ćwiczenia i zastąpienie słodyczy niskokalorycznymi owocami. Do tego można sięgnąć po jakiś suplement diety wspomagający odchudzanie.
Odpowiedz
#42
Cześć,

dobre pytanie,
mam zamiar ale zapału już mniej dobiegania czy czegoś w tym rodzaju,
zaczynam myśleć czy nie wspomóc się jakimiś suplementami,
czymś w tym rodzaju http://supplements-center.com/pl/26-odchudzanie Wink
Odpowiedz
#43
(01-24-2015, 18:25)mozaika napisał(a): Przede wszystkim ćwiczenia i zastąpienie słodyczy niskokalorycznymi owocami. Do tego można sięgnąć po jakiś suplement diety wspomagający odchudzanie.

Ja nawet nie patrzę na to, żeby owoce były niskokaloryczne - sięgam po wszystkie (każdy owoc ma inne witaminy) tylko w rozsądnych ilościach.
Odpowiedz
#44
Ja też nie patrzę na kalorie, ale staram odżywiać się zdrowo. Owoców nie powinno się jednak jeść za dużo, bo zawierają cukier. Lepiej postawić na warzywa.
Odpowiedz
#45
Jak masz problem z odchudzaniem to może warto skonsultować się z lekarzem, gdyż problem może tkwić w przewodzie pokarmowym. Tak ostatnio poradził mi dietetyk i planuję wizytę u gastrologa. Znacie kogoś dobrego w Warszawie? Orientujecie się czy ten gabinet http://www.medbiz.pl/wojskowy-instytut-m...ia-7046019 jest dobry?
Odpowiedz
#46
Moninia, przede wszystkim zwróć uwagę na to, aby wybrać dietetyka po AkademiaDietetyki.pl - teraz niestety swoje usługi oferuje wiele dietetyków, którzy nie ukończyli nawet profesjonalnych kursów, więc trzeba go wybrać z głową, sprawdzić opinie w internecie i w miarę możliwości referencje.
Odpowiedz
#47
Zdrowo się odżywiam , dużo warzyw ,biegam ponadto stosuję suplement
diety polecony przez przyjaciółkę , https://www.youtube.com/watch?v=Xr62ubGA...e=youtu.be , stosując go mam pewność , że ponownie nie przybędzie mi kilogramów.
Odpowiedz
#48
Bieganie, jazda na rowerze na świeżym powietrzu i oczywiście zdrowa żywność.
Odpowiedz
#49
Aleksy29 - dość dużo ostatnimi czasy mówi się o szkodliwości suplementów diety, więc może skonsultuj to z lekarzem a nie z przyjaciółką Wink.
Odpowiedz
#50
marysia.co napisał(a):Aleksy29 - dość dużo ostatnimi czasy mówi się o szkodliwości suplementów diety, więc może skonsultuj to z lekarzem a nie z przyjaciółką Wink.
Wszystkich suplementów nie należy wrzucać do jednego wora, ponieważ jedne są czystą chemią, które bardziej mają działać na wyobraźnię (i przychody koncernów) niż przynosić pożądane rezultaty, a drugie bazują na naturalnych składnikach, które są wartościowym uzupełnieniem diety i wsparciem w procesie odchudzania. Do tych pierwszych zaliczyć można np. te wszystkie preparaty blokujące apetyt, a do drugich zdrowe soki, np. z aloesu, jak AloeLive Detox (oczyszcza organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii oraz wspomaga odchudzanie). Taki sok także jest suplementem, ale absolutnie nieszkodliwym (komu w dzieciństwie mama czy babcia nie wciskała soku z aloesu? Smile).
Przy tym wszystkim nie można jednak zapominać, że podstawą jest tak naprawdę zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna. To musi iść w parze, żeby odchudzić się skutecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości