Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić skutecznie?
#31
Chyba każdy się zgodzi, że najbardziej efektywna jest aktywność fizyczna i odpowiednia dieta zawierająca niskokaloryczne składniki.
Odpowiedz
#32
Nie sądzę, żeby ktoś miał zamiar z Tobą polemizować na ten temat. Warto też pomyśleć o medycynie estetycznej Gdynia, ponieważ gdy zrzucamy wagę, często na początku pogarsza się trochę nasze uroda (dotyczy to szczególnie osób, które mają więcej kilogramów to zrzucenia).
Odpowiedz
#33
Warto też pamiętać o tym, aby próbować jak najwięcej sposobów, bo przecież na każdego działa coś innego. Ostatnio czytałam, że jeśli nie osiągamy efektów odchudzania to warto poddać się hydrokolonoterapii, by pozbyć się złogów w organizmie.
Odpowiedz
#34
Z ciekawości przeczytałem trochę na temat hydrokolonoterapii, lecz stosowanie jej w trakcie odchudzania nie odniesie większych skutków, ponieważ zabieg ten związany jest głównie z zaparciami. Osoby z takim problemem również powinny stosować dietę jednak powinna ona zawierać inne składniki, niż w przypadku chęci gubienia kilogramów.
Odpowiedz
#35
Dużo ruchu to najlepszy sposób na odchudzanie Smile
Odpowiedz
#36
(07-31-2014, 16:57)martyna napisał(a): Dużo ruchu to najlepszy sposób na odchudzanie Smile

Nic dodać nić ująć, a te wszystkie diety cud i magiczne proszki to tylko naciąganie ludzi i marnowanie zdrowia Tongue
Odpowiedz
#37
Najlepiej jak najwięcej ruchu Smile
Odpowiedz
#38
(08-06-2014, 13:00)Pavveł napisał(a): Nic dodać nić ująć, a te wszystkie diety cud i magiczne proszki to tylko naciąganie ludzi i marnowanie zdrowia Tongue

Mnie najbardziej bawią te wszystkie 'odchudzające' kisiele, batoniki i budynie. I jednocześnie dziwi mnie, że ktoś daje się na to w ogóle nabierać.
Odpowiedz
#39
Zamiast koniecznie ograniczać jedzenie czy sięgać po suplementy proponuję codzienne spacery, a później bieganie. Gdzieś czytałem o człowieku co schudł ponad 50 kilo po prostu spacerując codziennie po kilka kilometrów - to wcale nie jest dużo. Człowiek przechodzi kilometr w około 10-15 minut.
Poznaj 40 najlepszych anime 2022 roku i pobierz PDF.
Odpowiedz
#40
Wszystko też zależy od tego z jakiej wagi schodzimy. Czytałam, że oczyszczanie jelita grubego może korzystnie wpływać na utratę przez nas wagi - oczywiście przy zachowaniu diety i aktywności fizycznej. Po prostu organizm, który pozbył się toksyn, lepiej pracuje i łatwiej jest nam osiągnąć upragniony efekt.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości