Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozycjonujecie strony?
#41
Najważniejsza jest oczywiście optymalizacja treści na stronie. Dopiero wtedy możesz zacząć pozyskiwanie linków.
Odpowiedz
#42
Ja zleciłem firmie - http://skuteczni.pl/ - i jestem zadowolony. Kiedyś coś tam próbowałem dłubać samemu, ale średnio to wychodziło :.
„Wiedza tylko wtedy jest wiedzą, kiedy zdobyta została wysiłkiem własnej myśli, a nie wyłącznie dzięki pamięci”.
Odpowiedz
#43
Ja pozycjonuję sama. Pozyskuję linki z mocnych for oraz mocnych katalogów. Oczywiście strona jest dodana do google webmaster i google analythics.
Fajny artykuł zapraszam Smile
Odpowiedz
#44
Dużo niszowych fraz można wbić w topy samą optymalizacją witryny, jednak dla bardziej komercyjnych liczą się przede wszystkim linki dobrej jakości. Przydatne są także mikroformaty, ponieważ zwiększają CTR niższych pozycji w wynikach wyszukiwania.
Odpowiedz
#45
Zgadzam się z tym, że dobrze jest zatrudnić profesjonalną firmę, oczywiście jeżeli są na to fundusze Smile
Odpowiedz
#46
Lepiej stawiać na promocję strony niż pozycjonowanie. Do takiego wniosku ostatnio doszłam.
Stwórz piękną fotoksiążkę!
[Obrazek: book.png]
Odpowiedz
#47
(11-22-2013, 16:09)Olemole napisał(a): Lepiej stawiać na promocję strony niż pozycjonowanie. Do takiego wniosku ostatnio doszłam.
A na jakiej podstawie doszłaś do takiego wniosku ? Tym bardziej że promocja a pozycjonowanie ma wiele ze sobą wspólnego ponieważ promocja wynika z pozycjonowania, więc nie rozumiem o czym mówisz ;]
Zapraszam na stronę - Kancelaria prawo pracy Warszawa Exclamation
Odpowiedz
#48
Trudno tak naprawdę robić wszystko samemu, zarządzać i sprawdzać tak. Pozycjonowanie o żmudna praca. Pierwsza rzecz to optymalizacja. To musi być Tip Top. Jak wiesz jak możesz zrobić osobiście. Potem katalogi, portale społecznościowe, fora, reklama, jakieś precelki. Do precelków trochę piszę a trochę zamawiam, katalogowanie zlecam, fora zlecam, FB zlecam. Zajmuję się sprawdzaniem. Zleceniobiorców koniecznie trzeba sprawdzać bo ich jakość jest bardzo różna. Doceniam pośredników takich jak Brandle.pl. Legitymują się Złotymi Zasadami Brandle co daje jakieś poczucie bezpieczeństwa. Dobrze byłoby znać więcej takich. Polecicie kogoś?
Odpowiedz
#49
Najlepiej samemu postarać się o optymalizację oraz pozycjonowanie. Jak i optymalizację zrobimy sami bez problemu tak z pozycjonowaniem będzie ciężej, jednak w internecie znaleźć można porządne poradniki z tego zakresu
Zapraszam na stronę - Kancelaria prawo pracy Warszawa Exclamation
Odpowiedz
#50
Teraz bardzo sprawdza się pozycjonowanie przez firmę. Zwiększa to popularność strony w wyszukiwarce. Jeśli mamy sklep internetowy np. http://szkolnis.pl/na_prezent to popularność się przydaje do większych zysków. Ale warto dbać o wygląd witryny i jej zawartość. Można zwrócić się z pomocą do grafika komputerowego, by przygotował dla nas szablon, logo, czy banery.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości