Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozycjonujecie strony?
#31
Linki w stopce, zaplecza, katalogi, precle...
Metod jest mnóstwo, trzeba je tylko odpowiednio połaczyc, aby uzyskać świetne wyniki..
Odpowiedz
#32
Zgadzam się z tym, że marketing szeptany jest teraz świetną formą reklamy w sieci. Jest to zresztą nie tylko działanie na forach, ale i marketing wirusowy w formie śmiesznych filmików.
Odpowiedz
#33
Staramy się to robić szybko i sprawnie Smile Ogólnie to zdobywanie linków: fora, katalogi, profile, precle
Odpowiedz
#34
No tak, zarówno marketing szeptany jak i linki w stopce są często bardzo przydatne. Można też korzystać z presell pages i wystawiać tam swoje artykuły z odpowiednim odnośnikiem.
Odpowiedz
#35
Dobra, porządna optymalizacja to podstawa. No i linki, ale tylko wartościowe. Syfiaste nic nie dają, a w dodatku algorytmy coraz lepiej je definiują i odnajdują, co w efekcie pogarsza pozycje strony. Linki z zaplecza, dodawanie unikalnych tekstów do porządnych serwisów, nie linkowanie z jednym anchorem i fora
Odpowiedz
#36
Najważniejsza jest dywersyfikacja w zdobywaniu linków. Dla mniej ogarniętych --> dywersyfikacja = zróżnicowanie Wink
Najlepsze czcionki dla grafików! Polecam
Odpowiedz
#37
Ja jak reklamowałem mój hotel w Warszawie to głównie korzystałem z firmy pozycjonującej. Ostatnio jednak słyszałem, że można tworzyć blogi i na nich umieszczać linki reklamowe. Blogi oczywiście wiarygodne z postami.
Odpowiedz
#38
Można tworzyć blogi oczywiście, można robić także wiele innych rzeczy, po to są firmy pozycjonujące aby robiły to za nas.
Odpowiedz
#39
ja powierzyłem pozycjonowanie firmie, gdyż samemu nie mam pojęcia jak się za to zabrać ;/
Odpowiedz
#40
Teraz pozycjonuje się na frazy np. kominiarz, tylko warto je dywersyfikować, żeby na 1 nie było za dużo go google strony nie wyłapie. Fajne artykuły o tym są na Web Metrics. Ważne jest jeszcze dodawanie tagów do wpisów na stronie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości