Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozbywacie się stresu?
#91
Ja żeby pozbyć się stresu dużo biegam
Odpowiedz
#92
Na rozładowanie napięcia, stresu najlepszy jest wysiłek fizyczny. Jeśli jednak nie czujemy się lepiej po bieganiu, pływaniu czy innej aktywności fizycznej, warto wybrać się do lekarza, w celu wykonania podstawowych badań. Pozdrawiam.
Na łamach serwisu portal informacyjny przybliżymy Ci informacje z zakresu dbania o zdrowie, rodzinę i dom.
Odpowiedz
#93
Staram się na co dzień dbać o dobre samopoczucie i to zazwyczaj wystarcza Tongue. Ogólnie trzeba dobrze myśleć i tyle.
Odpowiedz
#94
Dobre pytanie jak sobie radzę ze stresem, bo chyba nie radzę. Najgorzej jak z nerwów zaczyna boleć mnie głowa i brzuch to jest tragedia. A przechodzi, gdy mija kryzysowa sytuacja, co czasami trwa.

Stres to mój wróg numer jeden niestety
Odpowiedz
#95
Stres teraz towarzyszy nam każdego dnia, ale nie można dać się zwariować. Warto poświęcać regularnie czas na jakiś relaks, na przykład tutaj są fajne sposoby i ogólnie kwestia stresu opisana https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/
Odpowiedz
#96
fajnie działa profesjonalny masaż rozluźniający mięśnie i niosący ukojenie w stresie. Zapraszam do Poznania do naszego Gabinetu REHA-HELP zajmującego się rehabilitacją i masażem https://www.reha-help.pl/
Odpowiedz
#97
ja najczęściej załączam sobie mój ulubiony portal http://www.electronicbeats.pl/zrobic-tec...h-krokach/ gdzie jest sporo interesujących materiałów i pełno ciekawej relaksującej muzyki techno Smile
Odpowiedz
#98
Ukojenie dla moich nerwów przeważnie płynie z aktywności fizycznej. Ponadto .. muzyka. Mam playlistę, która działa zawsze gdy jestem zestresowana.
Odpowiedz
#99
Zastosuj pogromcę zmartwień

Jest to metoda opisana przez Briana Tracy'ego w jego książce "Maksimum Osiągnięć". Polega na tym, że najpierw na kartce opisujesz jak najbardziej jasno sytuację, która Cię martwi. Następnie masz za zadanie określić najgorszy możliwy rezultat, najgorszy scenariusz przebiegu tej stresującej sytuacji. Często już sam fakt zdefiniowania tego czarnego scenariuszu zmniejsza zmartwienie. Trzeci krok to akceptacja tego najgorszego rezultatu. Zdecyduj się, że jeśli tak by się stało, zaakceptujesz to. Ta akceptacja to najważniejszy krok! Ostatnie, co musisz zrobić, to podjęcie natychmiastowego działania, dzięki któremu unikniesz tego najgorszego scenariusza. Zastanów się, co dokładnie możesz zrobić, aby zminimalizować straty, i zrób to. Dzięki tej technice stres znika jak ręką odjął.
Odpowiedz
Poczuj to: wibracje gongów i mis tybetańskich


W kulturach Wschodu terapię dźwiękiem stosuje się już od ponad 3 tysięcy lat. Wykorzystuje się w niej "instrumenty" zgoła odmienne od tych znanych nam, tj. misy i gongi. Wykonane najczęściej ze stopów różnych metali wprowadza się w drgania za pomocą uderzeń lub pocierania. Leczący w terapii dźwiękiem ma być nie tylko słyszalny dźwięk, ale też właśnie drgania, które wprawiają wszystko wokół, w tym komórki naszego ciała, w ruch.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości