Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozbywacie się stresu?
#11
siłownia ewentualnie basen
zobacz również ciekawe miejsca w mieście i wypowiedz się na różne tematy związane z codziennym życiem każdego z nas
Odpowiedz
#12
To zależy z czego stres wynika i czy da się go pozbyć w prosty sposób czy nie. Ogólnie jak wspomniano wyżej jednym pomaga basen innym siłownia, a jeszcze innym tajski masarz wszystko zależy w głównej mierze od tego kto co lubi.
Odpowiedz
#13
Ja walczę ze stresem przy pomocy mojego psiaka, który szybko potrafi mnie doprowadzić do pionu Smile
Odpowiedz
#14
Ja gram w gry komputerowe. Szczególnie wyścigowe, mogę się rozładować i wszystko jest ok.
Odpowiedz
#15
Zapomniałam dodać jedną ważną maksymę w ostatnim wpisie, że zdaniem niektórych na stres najlepsze jest porządne zmęczenie fizyczne. Mój dziadek mówił, że wtedy głupota od głowy odchodzi Smile Coś w tym jest.
Odpowiedz
#16
Można po prostu udać się na spacer do lasu, bo znajduje się tam mnóstwo olejków eterycznych wydzielanych przez drzewa.
Odpowiedz
#17
Szybki spacer, a jak mam czas i partnera/partnerkę to tenis - nic mnie lepiej nie odstresuje niż uderzanie rakietą w piłkę
Odpowiedz
#18
Melisa, spokojna muzyka lub spacer Smile
Odpowiedz
#19
Ja to grywam w squasha. Sport podobny do tenisa i powiem, że naprawdę można się przy nim odstresować. Kliknij i sprawdź ofertę profesjonalnego sprzętu do squasha.
Odpowiedz
#20
Chciałam kiedyś spróbować ale jakoś się nie udało
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości