Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak poradzić sobie ze zdradą?
#1
Znacie jakieś sposoby na poradzenie sobie ze zdradą? Mój kumpel właśnie tego doświadczył i nie wiem, jak mu pomóc. Nigdy nie byłem świadkiem zdrady, więc ciężko jest mi go wspierać. Widać, że się bardzo podłamał, dlatego chcę mu pomóc. Próbuję zrozumieć, ale nie jestem w stanie. Podzielcie się jakimiś poradami.
Odpowiedz
#2
Poradzić sobie z nią nie jest łatwo, ale da się to zrobić. Po pierwsze, ważne jest rozmawianie z partnerem i szukanie porozumienia. Właściwa komunikacja może pomóc zrozumieć, co poszło nie tak i czy jest możliwość naprawy relacji. Ale nie zawsze da się to odbudować, więc czasem trzeba podjąć trudną decyzję o rozstaniu. Ważne jest też wsparcie bliskich osób, którzy mogą pomóc w procesie gojenia. Nie zapominaj również o opiece nad sobą - dbaj o swoje emocje i zdrowie psychiczne. Terapia może być pomocna w radzeniu sobie z emocjami i odbudowie zaufania. No i pamiętaj, że każda sytuacja jest inna, więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ważne jest, żeby słuchać swojego serca i robić to, co najlepsze dla siebie. Powodzenia w poradzeniu sobie z zdradą!
Więcej o mnie znajdziesz w wizytówce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości