Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile kosztuje dostawa w sklepach internetowych?
#31
Wszystko zależy od sklepu i jego dobrej woli. Bywają też czasami dni darmowej dostawy.
Odpowiedz
#32
http://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik - tu masz cennik usług kurierskich, myślę, że w sklepach nie powinno kosztować inaczej
Odpowiedz
#33
noo, wszytko zależy od konkretnego sklepu, ostatnio np w www.maxizoo.pl miałam dostawę za darmo
Odpowiedz
#34
Wczoraj zamawiałam parę rzeczy i miałam darmową dostawę - ale moje zamówienie wynosiło ponad 300 zł.
Odpowiedz
#35
Najlepsze są paczkomaty - kosztują ok. 10 zł
Odpowiedz
#36
InPost czasem kosztuje nawet ok.4 zł - bardzo dobra opcja, jeśli macie możliwość, bardzo szybko, w 2 dni dostałem zamówioną książkę, od razu powiadomienie sms-em, że mogę już udać się do punktu inPost i wszystko bez problemu zadziało Smile
Odpowiedz
#37
(09-02-2015, 09:01)poladec napisał(a): Najlepsze są paczkomaty - kosztują ok. 10 zł

Czasami nawet mniej. Najczęściej wybieram paczkomaty jak coś zamawiam w sklepach internetowych i czasami ceny są dużo niższe.
Odpowiedz
#38
To zależy od wagi przesyłki i od odległości.
Odpowiedz
#39
Zależy są nawet za darmo ale tak od 10 do 20 zł minimum to zależy co zamawiasz i wgl musisz sprawdzać na poszczególych stronach
Odpowiedz
#40
zależy od sklepu. Np na electro.pl powyżej 99zł masz już za free dostawę. W niektórych sklepach musisz miec ten półap większy - np powyżej 250 zł w górę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości