Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile kosztuje dostawa w sklepach internetowych?
#21
Ha! Wygląda to bardzo dobrze. A co do dostaw - trzeba uważać czasami na allegro, ponieważ zdarza się, że sprzedający sztucznie zawyżają koszty dostawy.
Odpowiedz
#22
Jak dostawa to gratis musi być.
Znacie kierunek studia fizjoterapia? Opłaca się to zaczynać?
Odpowiedz
#23
Czasami rzeczywiście jest gratis, ale zazwyczaj od jakiejś konkretnej kwoty. Najczęściej płaci się od około 10 do 20zł.
Odpowiedz
#24
Jeśli dostawa kosztuje małe pieniążki,to nie jest to takie straszne.
Odpowiedz
#25
Przeciętnego "Kowalskiego" paczka kosztuje 12,50 netto - przy podpisanej umowie z kurierem. Większe firmy kurierskie jak DHL liczą sobie na początku nieco więcej. Jeżeli właściciel sklepu zadeklaruje wysyłanie 3-5tyś paczek miesięcznie to cena zejdzie jeszcze niżej. Wszystko zależy od ilości.
Ja mam pod opieką sklep gdzie wysyłanych jest 10 000 paczek miesięcznie, aktualnie trwa promocja i od 1wszego już zostało wysłanych 15 000 paczek. Koszt wysłania jednej paczki to 8zł.
Jeżeli reklama to tylko TW MEDIA
Odpowiedz
#26
Ostatnio spotkałam się z przesyłką kurierską za 50zł, i to paczki o niezbyt dużych gabarytach.
Odpowiedz
#27
mhh, to drogo... ja ostatnio zamwiam zwykle wszystko za 0zł... A dziś kupiłam ebook tu: http://xiegarnia.pl/ - mają fajne promocje w ogóle i konkursy, to oczywiście nie zapłaciłam nic, a już się grzeję na kindlu
Odpowiedz
#28
W sensie robisz zakupy w sieci i za nie nie musisz płacić? Czegoś tu chyba nie rozumiem Wink
Odpowiedz
#29
Chyba chodzi o to, że był jakiś promocyjny dzień na ebooki. Jako, że nie muszą być dostarczane, to wysyłka również 0 zł. Tak ja rozumiem tamten wpis. ;-)
Odpowiedz
#30
To zależy co się zamawia i jakiej wielkości jest przesyłka. Ja ostatnio zamawiałam hak holowniczy i tarcze do samochodu na http://taniemoto.com/3-haki-holownicze i koszt przesyłki nie był jakoś specjalnie wygórowany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości