Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile kosztuje dostawa w sklepach internetowych?
#1
Witajcie

Wiecie jak wygląda sprawa z dostawą? Ile kosztuje przeciętna paczka kurierska w sklepach internetowych?
Odpowiedz
#2
Przciętnie coś koło 20zł.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]
[Obrazek: userbar.jpg]
Odpowiedz
#3
Ja za kuriera przeważnie płacę ok. 15 zł, ale zdarzały się przesyłki droższe (max. 30 zł). Czasem trafi się super sklep z darmową dostawą (i to wcale nie po przekroczeniu wysokiej kwoty zakupów) - widocznie musi mieć dobrą umowę z firmą kurierską.
Odpowiedz
#4
Zazwyczaj koszt dostawy to koszt kuriera - chyba że firma ma własny przewóz. Ostatnio kupowałem Kawę to miałem dostawę gratis bo zakup za 100pln +. Normalnie zamówiona kawa ziarnista poniżej 100pln dostawa za 15pln. To chyba ogólny standard.
Odpowiedz
#5
Najbardziej lubię gdy sklep ma opcję wyboru paczkomatów - akurat koło mojego osiedla jest jeden, a jakby nie patrzeć koszt dostawy poprzez paczkomat jest zazwyczaj najtańszy.
Odpowiedz
#6
Oj tak, paczkomaty rządzą! Niższy koszt dostawy to jedno, ale do mnie przeważnie dociera szybciej niż kurierem, co mogłoby wydawać się niemożliwe.
Odpowiedz
#7
przy dużych zamówieniach często jest za darmo.
Odpowiedz
#8
Ja zazwyczaj za kuriera płacę około 15 zł, niezależnie od tego, ile zapłaciłam za zakupy. Zazwyczaj staram się znaleźć sprzedawcę, który oferuje bezpłatną przesyłkę. A co do wspomnianych paczkomatów - rewelacja! Odbierałam raz paczkę w środku nocy, jak wracałam z imprezy, bo miałam akurat po drodze. :-P
Odpowiedz
#9
A ja czasami mam całą dostawę za darmo, ponieważ korzystam z paczkomatów lub oddziałów poczty, lecz koszty zależą oczywiście od osoby, która wystawia dany produkt.
Odpowiedz
#10
zależy w jakim sklepie, jak ostatnio kupowałem prezent dla siostrzenicy w http://www.arti.pl/, to za dość dużą przesyłkę z rowerkiem płaciłem 25 złotych, jeśli ktoś kupuje kilka, drobniejszych przedmiotów, to można je spakować w jedną paczkę i też przesyłka tyle wyniesie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości