Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel na wesele
#1
Witam niedługo biorę ślub i po obejrzeniu większości hotelu w Radomiu i okolicy wybrałam hotel Radom w bardzo fajnej oklicy. Czy może coś wiecie na jego temat. Opinie sa pozytywne. Może ktoś z was miał tam wesele.
Odpowiedz
#2
My już znaleźliśmy wyjątkowe miejsce na ślub dla siebie. Praktycznie wszystko już mamy przygotowane i dopięte prawie na ostatni guzik. Jedynie tutaj https://farrowdesign.pl będziemy jezscze zamawiać zaproszenia ślubne, które są niezwykle eleganckie.
Odpowiedz
#3
No nie wiem... może poszukaj hotelu w pobliżu miejsca, gdzie bierzesz ślub? Zacznij od tego. A skoro już wybrałeś, to no cóż, czego chcesz więcej?
Odpowiedz
#4
Skoro już znalazłeś to niczyja opinia nie powinna mieć na ten temat znaczenia.
Odpowiedz
#5
Hotel blisko sali weselnej to świetny pomysł. Niedawno miałam okazję być na weselu kuzynki w restauracji Orbita. Musiałam przejechać pół Polski, ale dzięki temu, że miałam wynajęty pokój blisko sali, mogłam się przebrać, a po weselu wyspać przed drogą powrotną. Polecam takie rozwiązanie. Samą salę też polecam - przestronnie, elegancko, pięknie udekorowana sala (to leżało po stronie właścicieli lokalu), smaczne jedzenie i przemiła obsługa. Miejsce naprawdę doskonałe na wesele.
Odpowiedz
#6
Teraz to raczej skromne przyjęcie niestety...
Odpowiedz
#7
Oj, hotelu nie znam, ale jak potrzebujecie jedzenia to polecam Catering Margaret na wesele.
Odpowiedz
#8
koryguję! Ostatnio byłam na weselu w Hotel Biały Dom w Czerwionce i muszę przyznać, że to super miejsce na wesele.
Odpowiedz
#9
Myślę że świetnym wyborem jest Hotel Ryn na mazurach. Pięknee widoki i dobre jedzenie. Sam hotel jest zabytkowy i przepiękny. Ostatnio nawet był tam organizowany konkurs kulinarny z Magdą Gessler
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości