Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiszpanska Primera Division
#1
Hej, interesuje sie ktos hiszpanska pilka? Ja mieszkam akurat na poludniu hiszpanii i udziela mi sie pilkarski nastroj tu panujacy. Ciesze sie ze Maladze udalo sie zakwalifikowac do eliminacji LM, mam nadzieje ze daleko w nastepnym sezonie w LM zajda...moze nawet uda sie o 3 miejsce w Primera Division powalczyc z ValenciaSmile W Polsce pewno 50% za Barca i 50% za Realem...ja jednak z calego serca kibicuje Maladze ! Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji Smile
[Obrazek: gud2laugh2.jpg]
Odpowiedz
#2
Heh i jak Ci się mieszka tam w Hiszpanii ? Wink

Z tego co się orientuję Malaga jeszcze kilka lat wstecz nie była taka silna lecz zakupiła kilku dobrych piłkarzy i gra drużyny wygląda już lepiej, a czemu akurat Malaga? Wink

eee niee..3 miejsce jest dla Valencii xd

No cóż, rzadko zdarza się by ktoś z PL kibicował jakiejś innej drużynie z Hiszpanii więc Cię podziwiam za Twoją wierność Maladze Smile
[Obrazek: 2.png]
Odpowiedz
#3
Tak apropo Malagi - wczorajszy mecz z Dortmundem - rewelacyjny.
Odpowiedz
#4
Ja tam nie kibicuję żadnej drużynie z Hiszpanii. Po prostu jakoś ich nie lubię Big Grin Tylko Serie A i AC Milan Smile
Czy wykorzystujesz folię Aluthermo w Twoim wyjątkowym budynku pasywnym?
Odpowiedz
#5
Ja nie jestem jakąś szczególną fanką piłki nożnej. Kibicuję jedynie podczas mistrzostw świata albo Europy.
Odpowiedz
#6
Ja kibicuje polskiej Polonii Warszawa która pozyskała niedawno nowego sponsora SKOK Wołomin, a nie jak wcześniej mówiono Skok Stefczyka, piłkarze graja już w nowych koszulkach z logo sponsora.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości