Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
#1
A co sądzicie o e-gamingu? Ja naprawdę jestem pod wrażeniem tego, jak się rozwija. Praktycznie każdy dzieciak wie, że można wyżyć, grając w gry komputerowe. Nie uważacie, że to niesamowite? Ciesze się, że wszystko rozwija się w takim tempie. To świadczy o tym, że idziemy w dobrą stronę. Koniecznie przeczytajcie ten artykuł: http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/w...id,tm.html - jest tutaj opisane sporo o wirtualnych igrzyskach, czyli po prostu o e-sporcie. Rozwija się tak, jak powinien i powinniśmy się z tego cieszyć.
Odpowiedz
#2
Teraz to nowa dyscyplina sportu nawet, z jednej strony mi się to nie podoba ale z drugiej świat ciągle idzie do przodu i nie ma sensu próbować go zatrzymywać... :/.
Odpowiedz
#3
e-sport to trochę jak e-papieros Big Grin Niby nie groźny, ale czy daje rzeczywiste efekty ?
Które aplikacje do budżetu domowego są dla Ciebie najciekawsze ?
Odpowiedz
#4
E-sport wymaga tyle wysiłku co sport fizyczny. Również trzeba uczyć się strategii, trenować itd.
Odpowiedz
#5
E- sport potrzebuje tyle samo wysiłku co sport tradycyjny? Co za bzdury. Rozumiem, że trzeba uczyć się strategii itp., ale nie można porównywać tych dwóch rzeczy do siebie. E-sport to raczej wysiłek umysłowy, a nie fizyczny.
Odpowiedz
#6
Czepiacie się.... Szachy to sport?

Szachista swój "sport" uprawia bez wstawania od stołu, to samo brydżysta, po co się denerwować? Brydź to gra, szachy również - różnica tylko taka, że tradycyjna a nie komputerowa Wink
Odpowiedz
#7
Mnie to nie jara, ale jak ktoś lubi to czemu nie
Odpowiedz
#8
Gry mają swój urok. Kiedyś kilkanaAAAAście lat temu wyśmienicie się bawiłam na Amidze 600 przy Hired Guns — możliwość gry w 4osoby na jednym komputerze. Wstedy to był szał. Chociaż, i dziś bym jeszcze w to zagrała.
Dziś niestety gry są głównie solo (nie licząć MMO i innych multi), hmm, nie wiem jak to powiedzieć. Na A600 praktycznie każda oferowała rozgrywkę przy komputerze w kilka osób dziś musisz mieć kilka komputerów (no może wyjątek Heroes M&M III), powoduje to "odmóżdżenie" graczy, co skutkuje depresją :-D

Mamy smartfony, srony i drony. Piszemy e-maile zamiast listów. Wchodzimy na fakebook'a zamiast wyjść na dwór powyginać się na trzepaku.

Biedne to nowe społeczeństwo.
Życzę słonecznego dnia Kochani!

Salon zdrowia i urody Agma
Odpowiedz
#9
Super wskazówki, mega sprawa Smile
Odpowiedz
#10
Oczywiście wszystko w graniczch rozsądku, ale ja uwielbiam grać. Jak dla mnie to świetna forma relaksu, odreagowania. Głównie gry typu MMO, właściwie stosunkowo niedawno wkręciłem się w tego typu gry. Nie mam jednego ulubionego rodzaju, zależy od dnia. Najczęściej nowości szukam na portalu mmo, mają tam spoko rankingi http://www.portalmmo.pl/rankingi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości