Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik komputerowy | Projektowanie stron WWW | Loga | Zabezpieczenia <
#1
Witaj internauto,

Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym grafikiem komputerowym. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować?


Usługi graficzne:


    • Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne.
Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery).
    • Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne).
    • Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne...
    • Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety i tak dalej...
    • Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne...
    • Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne...


Zabezpieczenia (głównie silnik MyBB) / Edycja szablonów:


    • Optymalizacja silnika pod względem przyśpieszenia działania strony,
    • Pełne zabezpieczenie forum przed niechcianymi atakami i włamaniami (głównie zabezpieczenia które nie pozwolą dostać się do plików, panelu administratora, przeprowadzić ataków, cloudflare i kilka innych sposobów),
    • Przygotowanie szablonu dla Twojej strony internetowej (głównie pracuje na silniku MyBB), 
    • Poza powyższymi usługami, oferuję również pomoc przy doborze hostingu dla Twojej strony - głównie pod względem wydajności, ceny i opinii, konfiguracja i podpięcie domeny pod Twój serwer, przygotowanie strony do działania (pełna instalacja forum i jego konfiguracja).


Jak się ze mną skontaktować?

    • Adres e-mail: devpasti@pisz.to
    • Discord: devPasti#7195
    • Gadu Gadu: 65727047
    • Portfolio: devpasti.pb.design
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości