Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ginekolog Kraków
#1
Hej wam Smile Szukam sprawdzonego ginekologa w Krakowie. Możecie mi kogoś polecić? Ja znalazłam tę klinikę Ginekolog Kraków i wygląda to bardzo konkretnie. Znacie ją może?
Odpowiedz
#2
Kraków, może nie koniecznie ale w Częstochowie przyjmuje świetna specjalistka od badań prenatalnych dr Wioletta Rozmus-Warcholińska, co prawda nie łątwo się do niej dostać bo kolejki są ogromne i grafik pewnie ma zawalony da;eko do przodu, ale warto próbować. Moja znajoma dość szybko się dostała, bo ktoś z listy wypadł i wskoczyła na szybko w jej miejsce.
Odpowiedz
#3
W takim razie, jeśli interesuje Cię ginekologia Wrocław, to może odpowiednia będzie dla Ciebie https://femidea.pl/ - Klinika ginekologiczna Wrocław - Femidea. Możesz pójść tam z każdym problemem, który Cię nie pokoi, możesz prowadzić tam ciążę, wykonać badania i przyjść na rutynową kontrolę.
Odpowiedz
#4
Powiem wam, że sama muszę na dniach zapisać się do ginekologa, chciałabym zrobić kontrolne badania
Odpowiedz
#5
Słyszałam wiele dobrego o ginekologach ze szpitala medicover, tych zajmujących się leczeniem endometriozy, podobno są w stanie przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi, nawet endometriozy głębokonaciekającej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości