Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie pojechać na wakacje?
#51
Chorwacja jest przepiękna. Nie podoba mi się wprawdzie bułgarskie wybrzeże, bo sporo tam turystów i naciągaczy, ale góry są tam cudne.
Odpowiedz
#52
Chyba jednak nie będzie to ani Chorwacja, ani Bułgaria. Mój luby poluje na last minute na Majorkę. Był tam ktoś z Was? Warto?
Odpowiedz
#53
Ja byłam, mam tam ciocię - ciocia na Majorce, to powiem Wam, że fajna sprawa Smile
Odpowiedz
#54
Grecja - Korfu
Odpowiedz
#55
Korfu to świetne wyjście na wakacje! Bardzo ładna wyspa z piaszczystą plażą - czego chcieć więcej!
Odpowiedz
#56
(06-25-2014, 14:49)renata napisał(a): Chyba jednak nie będzie to ani Chorwacja, ani Bułgaria. Mój luby poluje na last minute na Majorkę. Był tam ktoś z Was? Warto?

Moi rodzice byli na Majorce i bardzo im się tam podobało. I jak tam? Upolowaliście coś? Smile
Odpowiedz
#57
Ja polecę Portugalię.Ciepło,fajni ludzie i wiele do zwiedzania.
Odpowiedz
#58
Polecam wakacje na Malcie połączone z nauką języka angielskiego rewelacyjna sprawa
Odpowiedz
#59
zawsze można tam polecieć teraz, ogóle sami zekrnijcie, jakie ceny biletów: http://mojeloty.pl/ - pogoda może nie idealna, ale 15 stopni więcej. W morzu się nie popływa, ale za to też nie wyda się tyle kasy.
Odpowiedz
#60
A macie już plany na ferie zimowe? Powoli oglądam różne oferty i chyba najbardziej spodobały mi się apartamenty Zakopane na ZakopaneApartamenty24.pl. Właściwie powinnam się już decydować, ponieważ później będzie pewnie wszystko zarezerwowane a wyjeżdżamy na ferie dość dużą grupą i potrzebujemy sporo miejsc noclegowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości