Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na urlop?
#11
Znasz jakieś ciekawe miejsca w Mediolanie? Bo też mam propozycję tam jechać i tak szukam kogoś, kto może coś polecić.
Odpowiedz
#12
Warto zobaczyć tamtejszą imponującą katedrę Duomo i tamtejsze muzeum. Poza tym słynny teatr operowy La Scala i mnóstwo innych kościołów i bazylik. Pod względem architektonicznym miasto jest naprawdę bardzo bogate.
Odpowiedz
#13
wszystkim polecam Suwalszczyznę!
Odpowiedz
#14
A ja MazurySmile
Wracając z Mazur zaliczam jeszcze trochę cywilizacji w Warszawie - hotel Best Western Felix - pare km od centrum, a potem naładowany moge wracać do pracy w kieracieBig Grin
Odpowiedz
#15
Najlepiej to pojechac do Chorwacji. Jest tam wiele parków przyrody i wiele festiwali.
Odpowiedz
#16
Najlepiej na Mazury. Popływać żaglówką.
Odpowiedz
#17
Widzę dużo osób zbanowanych Wink. Co do Warszawy - co prawda nie jest to dla mnie miejsce na urlop ale chętnie czasami tam jeżdżę by się ukulturalnić w stolicy - co prawda w moim mieście nie narzekam na brak kulturalnych rozrywek, ale tam jest większy wybór.
Odpowiedz
#18
Ja niestety w tym roku nie mam co liczyć na długi urlop, więc muszą mi wystarczyć wolne weekendy. Może dobiorę do tego jakiś wolny dzień jeszcze, ale będzie trudno. Teraz szukam jakiegoś fajnego hotelu w Krakowie. Dawno tam nie byłem i chciałem trochę odpocząć od pracy z narzeczoną. Znalazłem www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm i zastanawiam się który wybrać. Wszystkie z tego co widzę są komfortowe i fajnie położone. Czy ktoś z Was może już był w jednym z nich? Nie chce jakiegoś hostelu, czy hoteliku. Lubie komfort i wygodęSmile
Odpowiedz
#19
A ja nigdy nie byłam w Warszawie - to się nazywa ignorancja. Planuję jakąś wycieczkę, żeby zobaczyć na żywo Pałac Kultury, przejść się na Powązki itp. ale jakoś ciągle mi nie po drodze.
Odpowiedz
#20
Makarska w Chorwacji. To jest petarda Smile Ta jazda wzdłuż Adriatyku...cudnie jest. Zdecydowanie mój faworyt na tegoroczny urlop Wink
Zakład http://www.schodyzkamienia.pl dla wszystkich koneserów dobrego stylu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości