Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na urlop?
#1
Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć gdzie wybieracie się na wakacje? jakie macie plany? gdzie waszym zdaniem watro pojechać? Ja już zarezerwowałem noclegi w Karwi na 11 dni, ale chciałem poczytać gdzie wy się wybieracie i może skorzystać z waszych propozycji.
Odpowiedz
#2
My w tym roku wybieramy się na wakacje w Niesiulicach. Fajna, nieduża miejscowość, nad jeziorem na Pojezierzu Lubuskim. Taki spokojny, leniwy urlop Smile tego mi właśnie trzeba, najchętniej już Wink
Odpowiedz
#3
Też bym chciała żeby już były wakacjeSmile W tym roku wybieramy się do Francji. Bilety już zakupione.
tanie loty francja
Odpowiedz
#4
Ja w tym roku w sierpniu planuję wybrać się do Łeby.
Odpowiedz
#5
Ja na razie nic nie planuję, ale mam nadzieję, że moja sytuacja się wkrótce wyklaruje i będę mogła określić się jakoś konkretniej Smile
Odpowiedz
#6
Ja już zarezerwowałem sobie tydzień wakacji w PROMENADZIE - Jest to centrum rekreacyjne tuż przy Zalewie Zegrzyńskim - dosłownie pół godziny jazdy samochodem do Warszawy.
Kto nie był niech żałuje ponieważ jest tam przepięknie - przyroda bajeczna: woda, duże polany, piaszczyste plaże i wszędzie wokół liczne lasy.
Na miejscu jest bardzo dużo różnych atrakcji - każdy znajdzie coś dla siebie. Mają tam przystań żeglarską, skutery wodne, liczne sporty drużynowe.
Odpowiedz
#7
A ja polecam SopotSmile
Odpowiedz
#8
W tym roku już wiem, że pojadę nad morze. Zresztą jak rok temu i dwa lata temu. Dobrze jest mieć ciocię w Sopocie Smile
Odpowiedz
#9
Ja niestety już mój tegoroczny urlop zakończyłem. Byliśmy w Krościenku nad Dunajcem. Piękne widoki, wiele szczytów do zdobycia. Ogólnie rewelacja.
Czy wykorzystujesz folię Aluthermo w Twoim wyjątkowym budynku pasywnym?
Odpowiedz
#10
Ja byłam już wprawdzie na tydzień w Białowieży, ale planuję jeszcze jakieś wakacje na wrzesień. Kupiłam bilety lotnicze do Mediolanu, więc mam w planach pokręcić się trochę po okolicznych miastach, podróżując pociągiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości