Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na urlop?
Nie ma tutaj co dywagować, każde miejsce na urlop będzie dobre, jeżeli sprawi, że odpoczniemy i choć na chwilę zapomnimy o pracy.
Odpowiedz
W tym roku zdecydowałam się, że zamiast na wakacje chciałabym pójść na wiele koncertów i wydarzeń w Poznaniu - w moim mieście https://gopoznan.pl/ uważam, że jest to fajny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi i bliskimi osobami. Co o tym sądzicie? Na bilety również wyda się sporo pieniążków więc to to samo co wyjazd na wakacje,
Odpowiedz
W tym roku lecę na wczasy w Turcji a wylot z rzeszowa. Kupiłem wycieczkę w okazyjnej cenie. Mam nadzieje, że wakacje będą udane.
Odpowiedz
A wy co myślicie o wczasach w Turcji?
Odpowiedz
A ja w te wakacje wybieram się w polskie góry, ze znajomymi chcemy przejść z Bieszczadów na zachód tak daleko jak to możliwe w miesiąc, mamy nadzieję dotrzeć aż na Ślężę. Szukając różnych opcji noclegowych mój przyjaciel znalazł ciekawy serwis booking program poleceń. Działają nie tylko w Polsce, jest to całkiem dobra opcja na tańsze wakacje.
Turcja jest przepiękna, jak tylko masz możliwość i motywację, to jedź i zwiedzaj Smile Mój kuzyn był tam dwa lata temu z żoną na podróży poślubnej, przywieźli zdjęcia przepięknych miejsc. Powiew orientu Smile
Odpowiedz
Witam. Chciałbym się was zapytać, gdzie polecacie wybrać się na urlop we Włoszech? Już parę razy bylem i w Rzymie i szukam czegoś nowego. Co sądzicie o Wenecji? Znacie tam może jakieś interesujące miejsca i dobre hotele? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz
Spróbuj poszukać na booking-taniej.eu Korzystałam ostatnio z tej strony podczas ostatniego wyjazdu. Można znaleźć fajne pokoje hotelowe, czy prywatne, a nawet całe mieszkania w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz wiele propozycji z całej Europy więc we Włoszech też nie powinno zabraknąć Big Grin Ja akurat byłam na urlopie w Polsce, ale myślę, że może to być przydatne w planowaniu wakacji w dowolnym miejscu Big Grin
Odpowiedz
Każde miejsce jest dobre ale osobiście polecam mniejsze miejscowości gdzie nie ma za dużo ludzi, łatwiej tam odpocząć.
Odpowiedz
ja na sylwestra wybieram się na mazury do hotelu pory roku https://hotelporyroku.pl/sylwester-mazury tam sobie odpoczniemy w nowy rok i drugiego stycznia a potem do domu. pamiętam jak wyglądało am wesele kuzynki, było rewelacyjne, dlatego mam nadzieję, ze sylwek będzie równie dobry, a potem 1 stycznia warto się tam przejść na spacer bo tereny mają genialne.
Odpowiedz
Powiedziałbym, że dobrym miejscem są góry i to niezależnie od pory roku czy panującej pogody, bo nawet jak nie ma śniegu, to rozrywek i możliwości nie brakuje. Odwiedź tę stronę, gdzie jest artykuł poświęcony właśnie czasu wolnemu w górach i temu, co można w nich robić ciekawego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości