Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na urlop?
#91
Jak na urlop to do Krakowa Smile  Uwielbiam to miasto
Wynajem apartamentów http://penguinrooms.pl
Odpowiedz
#92
Kraków to faktycznie bardzo fajne miejsce na spędzenie weekendu lub nawet większego urlopu. Jak to jednak bywa z tego typu miejscami koszty noclegów potrafią porazić Smile . Wiadomo nie każdy zarabia 5 tysi i stać go na super hotele.
Jak szukacie noclegu dla pary w rozsądnej cenie ze śniadaniem, w dobrej lokalizacji to zajrzyjcie sobie tutaj:
[Obrazek: hotel_witek_logo_D.jpg]
Odpowiedz
#93
My w tym roku wybieramy się na Sri Lanke na 8dniową wycieczkę Skarby Oceanu Indyjskiego. Całość organizowana jest przez konsorcjum.pl. Jeździliśmy już kilka razy na wakacje z nimi i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni - profesjonalna obsługa, zapewnione bezpieczeństwo, wszystkie potrzebne ubezpieczenia w cenie, ciekawe wycieczki. Polecam Smile
Odpowiedz
#94
To zależy jak długi ten urlop. Ja jak ma tydzień czy dwa to staram się pojechać gdzieś dalej, najlepiej za granicę. Ale na weekend nie lubię marnować za dużo czasu w podróży, dlatego wtedy wybieram bliższe okolice i to zazwyczaj w Polsce. Uważam, że stanowczo za mało doceniamy nasz kraj. Ostatnio po raz pierwszy byłam we Wrocławiu (przy okazji polecam noclegi apartments-wroclaw). I muszę przyznać, że to moim zdaniem jedno z piękniejszych miast w Polsce.
Odpowiedz
#95
Polecam bieszczadzkie, dzikie i naturalne szlaki, natura w najczystszej postaci
Odpowiedz
#96
A sprawdzałeś już może Petersburg zwiedzanie? 9-dniowy program wycieczki zapewni multum atrakcji na każdego, kto uwielbia turystykę i zwiedzanie świata.
Odpowiedz
#97
A gdzie się chce. Możliwości na pewno jest wiele.
Odpowiedz
#98
Wydaje mi się , że możesz jechać na przykład gdzieś na Mazury czy nad Morze Bałtyckie itp . Dużo ludzi jeździ za granicę , a przecież Polska jest taka piękna i jest tutaj naprawdę wiele możliwości , aby bardzo dobrze spędzić wakacje . Do tej pory byłem kilkukrotnie za granicą i mogę na własnym przykładzie potwierdzić , że nie ma tam nic takiego niesamowitego jak może wydawać się na pierwszy rzut oka . Dużo ludzi po prostu nie docenia tego , co jest w naszym kraju , a jest naprawdę bardzo dużo ciekawych miejsc i lokalizacji , które warto odwiedzić w trakcie wakacji
Odpowiedz
#99
Ja uwielbiam jeździć nad morze - najlepiej do Gdańska. Zawsze zatrzymuję się w Starej Karczmie: http://www.starakarczma.com.pl/ bo miejsce nie jest w ścisłym centrum, a jest świetnie skomunikowane. Dzielnica, w której jest Stara Karczma graniczy z Sopotem więc wszędzie jest blisko! Do tego bezpośredni tramwaj na plażę i do centrum - wszystko na miejscu Smile
Odpowiedz
To my co roku z rodzinką do Opala w Grzybowie, tam to jest sporo możliwości, blisko plazy, dla dzieci mnóstwo możliwości, bo duży basen, plac zabaw, czy pokój zabaw, dla nas - rodziców, knajpka na terenie ośrodka z 50 rodzajami piw. No i można wykupić sobie śniadania i obiady, jednak my tym razem gotowaliśmy sobie w aneksie kuchennym i tego żałujemy, bo nic nie było tak dobre jak rok temu na wakacjach ! Za rok wykupujemy wszystkie możliwe posiłki, bo jedzenie tam jest bomba !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości