Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na urlop?
#21
Polecam Portugalię odwiedzić,pięknie,słonecznie,plaże szerokie,na każdym kroku sklepik gdzie można się czegoś napić.
Kto montuje plisy Poznań? Szukam.
Odpowiedz
#22
Ja uważam że należy wspierać rodzimą turystykę, polecam wypoczynek w świętokrzyskim. Bardzo niedoceniany region. Baza wypoczynkowa też jest OK.
http://www.accorhotels.com/hotel-directo...kielce.htm
Odpowiedz
#23
Uważam, że Świętokrzyskie to piękne miejsce ale na wypad wiosną lub jesienią. Latem wolę spędzać czas nad morzem lub jeziorem. W tym roku chyba pojadę do Bułgarii.
Odpowiedz
#24
A jeśli chodzi o Świętokrzyskie, to jakie dokładnie rejony dokładnie lubisz? Przyznam, że nie bywam tam zbyt często i chętnie bym zobaczyła co warto zwiedzić.
Odpowiedz
#25
Ja też nie kojarzę, co ciekawego można zobaczyć w Świętokrzyskim, ale chętnie się dowiem. Lubię poznawać nowe rejony Polski Smile
Odpowiedz
#26
Cudze chwalicie a swego nie znacie.Polska jest pięknym krajem i ma pełno atrakcji do zaoferowania.
Znacie zasady bhp?PURE BHP są takie kursy.
Odpowiedz
#27
Oczywiście, że Polska jest piękna i ma wiele ciekawych atrakcji, ale fajnie też poznać czasami zupełnie inny kraj z odmiennymi zwyczajami, klimatem, jedzeniem i ludźmi.
Odpowiedz
#28
Polecam wybrać się do Portugalii,ciepło,plaża,imprezy,kobiety,wiele atrakcji.
Odpowiedz
#29
Portugalia to kusząca propozycja, ale jak dla mnie to stanowczo za dalekoWink W tym roku stawiam na polskie morze. Pewnie spędzę wakacje w rodzinnym gronie gdzieś na Półwyspie Helskim.
Odpowiedz
#30
Ja wybieram się na Mazury.
Czy używacie kosmetyków naturalnych ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości