Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na urlop?
#71
Planuje zarezerwować już wyjazd na wakacje hm Hiszpania vs Chorwacja?
Odpowiedz
#72
Hmm ja bym wybrała Hiszpanię, ale tam jeszcze nie byłam. W Chorwacji spędziłam natomiast zeszłoroczne wakacje.
Odpowiedz
#73
ja myślałam nad Gruzją, chyba taka wycieczka nie jest droga?
Odpowiedz
#74
Wydaję mi się, że nie. Ale dla pewności dopytam się kolegi, on tam był w zeszłym roku. Póki co polecałabym zastanowić się nad apartamentem Malta Zakopane, ponieważ jest to idealne miejsce do spędzenia urlopu zimowego czy letniego. I stanowi dogodną bazę wypadową.
Odpowiedz
#75
Na urlop to lece z http://superloty.com/ ale jeszcze nie wiem gdzie Wink Najprawdopodobniej Grecja ale jeszcze nie jestem pewien. W zeszłym roku byłem w Anglii.
Odpowiedz
#76
ja bym wyjazdu do Grecji nie ryzykowała w zaistniałej sytuacji.
Odpowiedz
#77
(01-31-2016, 12:05)Suri napisał(a): ja bym wyjazdu do Grecji nie ryzykowała w zaistniałej sytuacji.

Nie byłoby to zbyt rozsądne. Chociaż teraz mało który kierunek jest tak naprawdę bezpieczny.
Odpowiedz
#78
Wyspy Owcze – brzmi trochę egzotycznie, ale to należące do Danii bezdrzewne wyspy, położone między Szkocją i Islandią. Jest to miejsce idealne dla fanów ornitologii oraz miłośników pieszych wędrówek, często bez możliwości spotkania innego człowieka. Pomiędzy 18 rozsianymi na Atlantyku wysepkami, kursują śmigłowce i łodzie, które zastępują komunikację autobusową. Warto dodać, że ceny przelotu śmigłowcem są naprawdę kuszące, a zaoszczędzony dzięki temu czas jest nie do przeceniania.
Odpowiedz
#79
Nie każdego stać, żeby jeździć co roku za granicę. Ja w tym roku raczej nie będę mógł sobie na to pozwolić. Ale nie narzekam, bo zawsze jeszcze zostają nasz piękne polskie góry . Chodząc po górskich szlakach nigdy nie żałuję, że nie ma mnie gdzie indziej Smile
Odpowiedz
#80
Ja z wakacjami mam ostatnio dosyć ciężko, w tym roku może coś wyłuskam, ale zdecydowanie będą to wakacje krajowe.Pojadę pewnie w góry, przynajmniej na parę dni. Poza tym, już teraz myślę o sylwestrze, który też chyba spędzę w tym roku w górach. Trafiłem na taki artykuł o planowaniu sylwestra: http://faar.pl/sylwester-w-zakopanem-lato-za-oknem-czas-na-rezerwacje/ i może się na to zdecyduje. Na szczęście o tej porze roku na będę mieć na pewno z tym problemów, a póki co muszę najpierw znaleźć czas na nieco wolnego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości