Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gadżety dla dorosłych
#1
Wiem że takich sklepów jest od groma ale znajomy polecił mi www.krolnocy.pl. Kupował ktoś może tam coś i może się wypowiedzieć?
Odpowiedz
#2
Co kto lubi Wink wszystko jest dla ludzi.
Odpowiedz
#3
Ja ostantio zamawiałem sobie lot nad warszawą i powiem że wszystko jest dla ludzi warto sobie coś takiego raz w życiu ogarnąć nie ma problemu z tym. Ciekawie sie robi na takiej dużej wysokości naparwdę.
Odpowiedz
#4
(12-30-2015, 13:31)Atyras napisał(a): Ja ostantio zamawiałem sobie lot nad warszawą i powiem że wszystko jest dla ludzi warto sobie coś takiego raz w życiu ogarnąć nie ma problemu z tym. Ciekawie sie robi na takiej dużej wysokości naparwdę.

To chyba trochę inny temat Wink
Odpowiedz
#5
Zamiast gadżetów pod uwagę można wziąć też powiększanie penisa: https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyc...luronowym/. Bardzo dobrze sprawdza się podobno w tym przypadku kwas hialuronowy, który jest bezpieczny i skuteczny.
Odpowiedz
#6
Jeszcze lepsze nawiązanie Wink
Odpowiedz
#7
gadżety są fajne, niektóre śmieszne niektóre praktyczne. Czasem można komuś kupić na jakąś okazje jak nie wiadomo co kupić zawsze gadżet jest dobry. Ja szłam na parapetówkę do kolegi nie wiedziałam co mu kupić więc kupiłam mały pasujący do niego gadżecik
Odpowiedz
#8
Gadżecik dla kolegi? Ciekawe Wink
Odpowiedz
#9
Fajne są takie gadżety, potrafią urozmaicić życie Tongue
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#10
Dokładnie, czasem potrzeba jakiegoś urozmaicenia Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości