Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum reklamowe
#1
Dla zainteresowanych bezpłatną reklamą mam dobrą wiadomość, powstało kolejne miejsce, gdzie można zaprezentować swoją stronę internetową czy produkty. Dlatego chciałbym zaprosić wszystkich do serwisu, gdzie bez ograniczeń można się reklamować. Exclamation   Forum reklamowe
Forum reklamowe zaprasza.
Odpowiedz
#2
Fajne są te fora reklamowe, bo można zrobić sobie reklamę własnej strony. Sam krzystam z takich i for i polecam.
Odpowiedz
#3
Problem z tym forum jest taki, że nawet nie ma włączonych przyjaznych linków dla wyszukiwarek ;/ Dodałem tam swojego bloga z nadzieją, że to się zmieni. Ale patrząc, że administrator ostatnio odwiedził swoje forum 07-20-2015, 07:03 AM i spędził na nim aż 7 min. pozwala mi zwątpić w moje nadzieje ;/
Zapraszam na Elektroniczny blog  Wink 
Odpowiedz
#4
Zapraszamy na rozreklamuj.eu
Odpowiedz
#5
Question 
(08-07-2015, 08:26)Morin napisał(a): Problem z tym forum jest taki, że nawet nie ma włączonych przyjaznych linków dla wyszukiwarek ;/  Dodałem tam swojego bloga z nadzieją, że to się zmieni. Ale patrząc, że administrator ostatnio odwiedził swoje forum 07-20-2015, 07:03 AM i spędził na nim aż 7 min. pozwala mi zwątpić w moje nadzieje ;/

Witam,
Krytykowanie innych nie jest zbyt uprzejme ani kulturalne. Próbowałem uruchomić przyjazne linki o wiele wcześniej niż myślisz, ale całe forum przestawało funkcjonować. Stwierdziłem, że chyba nie warto bo ostatnio google nie zwraca na nie zbytniej uwagi. Po za tym klonowanie serwisów na jedno kopyto również nie jest mile widziane - różnorodność jest pożądana. Warto docenić każdy serwis który powstaje, bo to ogrom pracy, który trzeba w niego włożyć, wszelka możliwość reklamowania jest pożądana tym bardziej, że na moim forum nie ma atrybutu "nofollow" i nigdy go nie będzie, co jest chyba ważniejsze i cenniejsze od przyjaznych linków.

Pozdrawiam. Smile
Forum reklamowe zaprasza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości