Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma Windykacyjna
#1
Jako właścicielka firmy męczyłam się z dłużnikami. Na szczęście znalazłam bardzo dobra firmę Windykacyjna, która ściąga pieniążki bardzo skutecznie, a do tego koszty ponosi sam dłużnik.  Mieszkam we Wrocławiu i właśnie w tym mieście znalazłam Kancelarię. Teraz już wiem, że popełniłam błąd, że tak późno zgłosiłam się do firmy świadczącej usługi windykacyjne. Od teraz gdy na horyzoncie pojawi się problem z odzyskaniem należności od razu oddam sprawę w ręce  doświadczonej kancelarii windykacyjnej. windykator AIF Kancelaria Wrocław działa z powodzeniem na rynku już od 14 lat. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach odzyskiwania należności. Dodam tylko, że 75% spraw prowadzonych przez tę firmę kończy się w pierwszych 30 dniach od rozpoczęcia windykacji!Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Warto !
Odpowiedz
#2
No cóż, w poście najpierw wypowiadasz się jako właścicielka firmy szukająca pomocy z dłużnikami i korzystająca z oferty firmy windykacyjnej, a następnie w trakcie wypowiadasz się jako pracownik firmy windykacyjnej. Oj, widzę tu pewną rozbieżność. Masz w ogóle firmę, którą prowadzisz? Smile
Odpowiedz
#3
Kłamstwo ma bardzo krótkie nóżki jak widać Wink
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#4
Korzystając z odpowiedniej firmy windykacyjnej można znacząco poprawić sytuację swojego przedsiębiorstwa, szczególnie jeśli często mamy do czynienia z klientami, którzy nie płacą od wielu miesięcy Wink Na stronie https://www.fluence.com.pl/ można uzyskać wszelką pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości