anonse towarzyskie
Zainteresowany szybkim spotkaniem z ładną blondynką? Sprawdź darmowe anonse towarzyskie w serwisie. Mnóstwo chętnych kobiet czeka na Ciebie.
roksati.pl



Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmowanie z powietrza
#1
Mam do polecenia stronę Dronsfera filmowanie z
drona
. Korzystałem z ich usług wielokrotnie i nigdy mnie nie zawiedli. Posiadają najnowocześniejszy sprzęt, doradzą, mają zawsze mnóstwo pomysłów. To co ich wyróżnia to pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Polecam raz jeszcze.
Odpowiedz
#2
Super opcje Smile
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem ujęcia z drona są świetne. W szczególności jeśli planujemy jakąś uroczystość np ślub, to takie filmowanie dronem jest jak najbardziej odpowiednie. Obecnie drony mają naprawdę dobrej jakości kamery więc nie ma ryzyka, że nagranie będzie słabej jakości.
Odpowiedz
#4
Świetna opcja, bardzo ciekawy sprzęt i zawsze jest to dla mnie coś nowego. Kiedyś zawsze chciałem mieć, teraz mogę się pochwalić i sam go używać. Lubię wyjść sobie na zewnątrz w ładną pogodę i polatać, zrobić jakieś fajne ujęcia a potem to wszystko skleić - super sprawa. Mój dron kosztował coś około 1000zł i myślę, że był to zakup na dłuższy czas Wink Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Czyli filmowanie dronami? Jak dla mnie dość mocno przereklamowane
Odpowiedz
#6
Jeśli ktoś np chciałby natomiast wykonać postprodukcję takiego filmu to polecam zajrzeć na stronę http://fdrstudio.pl/. To biuro które ma duże doświadczenie w tego typu rzeczach, więc warto się do nich zwrócić.
Odpowiedz
#7
Taki dorn od czasu do czasu musi trafiać do serwisu. Wiadomo , że różne to bywa. Jeśli przydarzyła wam się jakaś przygoda z takim urządzeniem, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://megadron.pl/pl/terms/serwis-dron...33-43.html . Jest tam bowiem namiar na serwis, który usuwa różne usterki. Warto się do nich zgłosić po pomoc, aby reanimować drona Smile Niewątpliwie takie urządzenie, to super sprawa!
Odpowiedz
#8
Bardzo podobają mi się zdjęcia z drona i zamierzam je mieć na swoim weselu. Teraz ujęcia z drona nie kosztują aż tak dużo jak kiedyś i coraz więcej kamerzystów ma drona.
Odpowiedz
#9
Ujęcia z drona naprawdę robią niesamowite wrażenie - świetna sprawa!
Odpowiedz
#10
Akademia flyandfilm oferuje szkolenia warsztatowe, gdzie każdy może pracować nad swoimi umiejętnościami, uczyć się jeszcze lepszych ujęć i poprawić umiejętności. Mój facet po tym szkoleniu robi świetne materiały z naszych wyjazdów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości