Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Empire of Sports EU
#1
Witam wszystkich użytkowników forum Smile

Chciałbym zareklamować pewną stronę internetową, jest to "fansite" gry Empire of Sports. Jedynej tego rodzaju, sportowej MMO.
Pozwolę sobie krótko opisać tą grę.
Na starcie, gracz tworzy własną postać, którą może dowolnie dostosować do swoich potrzeb pod względem wyglądu. Kolejnym aspektem, na który ma się bezpośredni wpływ jest rozwój umiejętności pod kątem wybranych dyscyplin sportowych (tenis, siatkówka, fitness, koszykówka, piłka nożna, narciarstwo,bobsleje itp.) Rozgrywka polega na osiąganiu coraz to lepszych wyników w wybranych przez gracza dyscyplinach.

Wielkim plusem Empire of Sports są rozbudowane ligi oraz prawdziwe nazwiska sportowców, które sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej realistyczna.

Obecnie gra przeżywa niemały kryzys, bo w porównaniu z zeszłym rokiem , liczba graczy zmalała dwukrotnie, mówiąc prościej - są poważne problemy z ilością graczy - dlatego gra potrzebuje świeżej krwi.
Gra jest naprawdę wciągająca, ale bardzo słabo rozreklamowana (obecnie chyba jestem jedynym graczem z Polski), aby opisać całego EoS'a, należałoby sporą książkę napisać Smile Myślę , że możliwość wygrania różnych ciekawych nagród, jak koszulki/aparaty/kamery zachęcą Wink

Wraz ze znajomym założyliśmy Fansite dla anglojęzycznej społeczności.
Zapraszam wszystkich do założenie na niej konta, oraz na rozpoczęciu swojej kariery na www.empireofsports.com.

Nasz adres to : www.eos-eu.freegametalk.com
A w grze mój nick to: Koxx

- Do zobaczenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości