Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ElPresto.pl - Twoją Szansą na Sukces!
#1
Serwis elpresto.pl powstał głównie dla agencji reklamowych jak również producentów, pośredników
i wszystkich ich klientów. W przeciwieństwie do innych portali aukcyjnych gdzie znajdują
się wszystkie możliwe produkty - ten portal powstał tylko pod daną branżę - reklamową. 

Oferujemy:
  • Darmową rejestrację
  • Brak opłat związanych z wystawieniem aukcji
  • Brak prowizji od sprzedaży produktów
  • Przy rejestracji otrzymujesz od nas 10 zł na wyróżnienie swoich produktów
  • Możliwość użycia szablonów oraz ikon z innego portalu

Więc teraz zacznij z elpresto.pl! Wystaw swoje aukcje wykorzystując szablony i ikony z innego portalu,
nic nie tracisz tylko zyskujesz! Bądź jednym z pierwszych którzy wystawią swoje aukcje
- wyprzedź konkurencję.

A my w tym czasie:
Rozpoczniemy pełną rozbudowaną KAMPANIĘ REKLAMOWĄ związaną z serwisem
elpresto.pl aby przyciągnąć dla Ciebie tłumy klientów!


[Obrazek: stopka-elpresto.gif]
www.elpresto.pl
[Obrazek: stopka-elpresto.gif]
Odpowiedz
#2
W końcu powstało coś konkurencyjnego dla innych portali aukcyjnych, gdzie dostępne są wszystkie możliwe aukcje i można się w tym wszystkim po prostu zagubić. Serwis bardzo ciekawy i przejrzysty. Przedmioty można szybko i łatwo znaleźć, dzięki rozbudowanemu menu kategorii. Jedynym minusem jest to, iż nie ma możliwości dostawy przez paczkomaty InPost. Serwis jak najbardziej polecam.
Odpowiedz
#3
Witam. Czy korzystał już ktoś z usług tego portalu???
Odpowiedz
#4
Zapraszamy do wystawiania DARMOWYCH aukcji - nic nie tracisz, tylko możesz zyskać! Smile
Zapraszamy również do śledzenia nas na Facebook'u Smile
https://www.facebook.com/elprestopl?ref=bookmarks
[Obrazek: stopka-elpresto.gif]
Odpowiedz
#5
(07-09-2015, 10:57)klinton231 napisał(a): Witam. Czy korzystał już ktoś z usług tego portalu???

Witam

Wystawiłem na elpresto.pl kilka dni temu kilka aukcji ze stojakami i miałem już kilka pytań od klientów w tym jedną sprzedaż (co prawda przez e-mail ale wiem że to klient z elpresto ponieważ wcześniej dzwonił) tak więc uważam że jak na nowy portal nie jest źle.
Cieszę się że powstał, ma rozbudowane kategorie branży reklamowej no i widać że z dnia na dzień wypełnia się różnymi nowymi firmami.
Odpowiedz
#6
Do opcji wysyłki zostały dodane paczkomaty InPost! Smile
Zapraszamy do wystawienia DARMOWYCH aukcji!
Zapraszamy wszystkich gorąco do zakupów przedmiotów, które do tej pory zostały wystawione na ElPresto!

Każdy znajdzie reklamę dla siebie jak i swojej firmy! Smile

Zapraszamy również do rejestracji i wystawienia Darmowych aukcji oraz śledzenia nas na Facebook Smile
Czy już ktoś przekonał się do serwisu aukcyjnego ElPresto?

I zakupił reklamę dla siebie bądź swojej firmy? Smile
[Obrazek: stopka-elpresto.gif]
Odpowiedz
#7
Trochę pustką tam "wieje", ale cóż się dziwić skoro jest to nowy portal. Zauważyłem ten temat jeszcze na innych forach oraz na sing'sie na giełdzie.
Mówiąc szczerze ciężko będzie się wybić, ponieważ jest już trochę portali aukcyjnych na rynku, które są bardziej rozreklamowane i mają większą liczbę odwiedzin.
Odwiedziłem portal z ciekawości i muszę przyznać, że nie wygląda to źle, co prawda jest mało aukcji, ale jest przejrzyście wykonany i menu kategorii jest dość rozbudowane co ułatwia sprawę w szukaniu przedmiotu, który chcemy zakupić.
Dobrym chwytem jest to, że jest on darmowy, istnieją również opcje płatne lecz nie są obowiązkowe. Jestem ciekaw jak długo pociągną bez pobierania opłat od klientów.
Skoro serwis jest darmowy i nie jest przeznaczony tylko dla agencji reklamowych, ale też i różnych firm z chęcią założę sobie konto dla swojej działalności gospodarczej i kto wie, może nadejdzie czas gdy będę potrzebował reklamy, to z chęcią zakupie ją na tym portalu.
Odpowiedz
#8
Portal rośnie w siłę! Codziennie rejestrują się firmy, które wypełniają serwis swoimi produktami.
Gorąco zapraszamy do zakupów, jak i wystawienia DARMOWYCH aukcji!

Elpresto.pl

Jeśli ktoś uważa, że na portalu nie ma kategorii/podkategorii dla wykonywanych przez Was produktów reklamowych, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie elPresto.pl.

Z chęcią stworzymy kategorię dla Was, jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje, oczywiście związane z branżą reklamową Smile
[Obrazek: stopka-elpresto.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości