Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doradztwo biznesowe – profesjonalne usługi
#1
Zarządzanie firmą wymaga doświadczenia. W przypadku poważnych działań z szansą na duży rozwój i tym samym zysk obsługa prawna firm, spółek wymaga profesjonalnego podejścia. Tylko wykwalifikowani specjaliści zajmą się Twoimi finansami, pokierują inwestycjami i zadbają o obsługę prawną.
Odpowiedz
#2
Analogicznie, tylko wykwalifikowani kierowcy zajmą się transportem Twoich produktów, wykwalifikowani księgowi zajmą papierkową robotą i tylko specjaliści wiedzą, czym jest shopper marketing http://www.iqfm.pl/uslugi/shopper-marketing/ . Nie jest tajemnicą, że jedynie eksperci od reklamy zajmą się tym profesjonalnie, tylko stomatolog specjalista zrobi kanałówkę itd. Mam nadzieję, że pomału do lamusa odchodzą czasy gdy Polacy starali się być specjalistami od wszystkiego na raz.
Odpowiedz
#3
Kiedyś korzystałem z usług dorady biznesowego u jednego ogólnopolskiego pośrednika finansowego. Owszem miły, elegancki itd, ale był nastawiony tylko na sprzedaż produktów od których miał największą prowizję w ogóle nie licząc się potrzebą klienta. Ja nie wiem czy w naszym kraju mamy rzetelnych doradców czy tylko takich co gonią za prowizją.
Odpowiedz
#4
A myślicie o firmach, które korzystają z usług doradczych w temacie takim jak komunikacja w internecie? A może już korzystaliście z takich usług? Moja firma planuje ją wykorzystać, ale chciałbym poznać opinię innych.
Odpowiedz
#5
Jezeli poszukujecie taniej, niezawodnej drukarni to zapraszam na ta strone: print24
Wszystko przez internet!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości