Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom czy mieszkanie?
#21
Jeżeli chodzi o koszty to lepiej chyba jednak wychodzi budowa własnego domu niż kupno dużego mieszkania w stanie deweloperskim. Ja jednak mimo wszystko wolałabym mieszkanie w mieście.
Odpowiedz
#22
Ja zdecydowanie wybrałbym własny dom. Marzy mi się ogródek i to najlepiej poza miastem.
Odpowiedz
#23
Stanowczo dom, chociaż to większe wyzwanie, bo trzeba wybrać do niego coś więcej niż glazura czy tapeta do salonu. Ja obecnie muszę zdecydować się na podpory budowlane http://www.artesystem.pl/szalunki-i-podpory/
Odpowiedz
#24
Ja mimo uroków własnego domku i ogródka wolałbym jednak mieszkanie w centrum z dużym tarasem.
Odpowiedz
#25
Zdecydowanie dom, z dala od zgiełku i hałasu!
Odpowiedz
#26
Zdecydowanie mieszkanie. Własny dom wydaje się niezłą opcją dopóki nie okaże się że wszystko musisz robić sam. Wszystkie kwestie które normalnie załatwia wspólnota czy komunalka musisz załatwiać sam. Dodatkowo jak jest się młodym i ma się dużo siły to może nie być takim problemem, jednak z upływem czasu będzie z tym coraz ciężej.
Odpowiedz
#27
To jest doskonały pomysł na inwestycję, mój brat tak zrobił i ma już spłacone jedno mieszkanie, teraz planuje kupić drugie na osiedlu Atala nad morzem i też ma zamiar je spłacać wynajmem
Odpowiedz
#28
Ja właśnie kupuję mieszkanie.
Odpowiedz
#29
Dom lepszy
Odpowiedz
#30
Nie wolałbyś wybudować domu dla siebie i swojej rodziny? W bloku może być Wam ciasno w przyszłości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości