Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom czy mieszkanie?
#1
Witajcie forumowicze
Dostałem długo oczekiwany kredyt na dom. W związku z tym szukam odpowiedniej inwestycji. Myślałem nad tą ofertą mieszkania na sprzedaż siechnice jak sądzicie? Może Wy mi coś polecicie?
Odpowiedz
#2
Ja inwestowałbym w nieruchmości: ziemię, dom, działkę budowlaną czy mieszkanie, jeśli tylko miałbym dużo odłożonej forsy przeznaczyłbym ją właśnie na to.
Odpowiedz
#3
Ja inwestowałbym w dom Smile swoje to swoje Smile
Odpowiedz
#4
(09-01-2017, 16:17)wsite napisał(a): Ja inwestowałbym w dom Smile swoje to swoje Smile

Też tak uważam, Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.
Odpowiedz
#5
Jednak swoje to swoje. No nie wiem ważne żeby nie wynajmować
Odpowiedz
#6
Jeśli ma się wystarczające zaplecze finansowe, bądź w miarę stabilna sytuacje finansową najlepiej zainwestować w zakup swojegoSmile
Odpowiedz
#7
dom, dla mnie odpowiedź oczywista
Odpowiedz
#8
Osobiście polecam serdecznie mieszkania wrocław gaj które są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich design wewnętrzny jest bardzo elegancki i kuszący dla klienta. Sam kupiłem takie mieszkanie 2 lata temu i jestem niezmiernie zadowolony z wyboru.
Odpowiedz
#9
Jak można to w ogóle rozważać? Wiadomo przecież, że każdy, kogo stać buduje dom Smile
Odpowiedz
#10
Fakt! A ten kogo nie stać kupuje mieszkanie, ja raczej należę do tych drugich, będę zadowolona z mieszkania na osiedlu Nowe Odolany, mieszkanie w takiej dzielnicy też daje wiele możliwości a nie jest to wcale jakieś blokowissko bo w okolicy nie brakuje parków i terenów zielonych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości