Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry program do faktur
#1
Jeżeli szukacie dobrego programu do faktur to zapraszam na moją stronę Dobry program do faktur Oferujemy oprogramowanie dla małych i średnich firm, które znacząco usprawni ten mozolny proces wystawiania faktur. Program dostępny jest w trzech wersjach: Start, Standard i Pro. Wszystko zależy od tego jak dużą prowadzicie firmę i co będzie Wam niezbędne. Szczegółowe informacje na temat każdej wersji oczywiście dostepne są na stronie. Dodam jeszcze, że programy działają w oparciu o Windowsa i są bardzo proste w użytkowaniu.
Odpowiedz
#2
Potwierdzam, korzystam z tego programu w naszej firmie i jestem bardzo zadowolony. Rzeczywiście mniej czasu zajmuje fakturowanie, szczególnie jak ma się ich do wystawienia bardzo dużo..
Odpowiedz
#3
W naszym sklepie tez używamy tego programu w Wersji Standard. Nie jest drogi.
Odpowiedz
#4
Też wystawiałem faktury przy pomocy tego programiku, ale starszej wersji akurat i powiem szczerze że warto.
Klatki dla papug Wysoka jakość, dobre wykonanie
Odpowiedz
#5
Właśnie niedługo wchodzi Faktura Vat 2015, i zastanawiam się czy wymagany będzie jej zakup czy nie. Mam wersje 2014 i nie chcę kupować nowszej, bo wydatek zawsze.
Rury mosiężne - wysoka jakość, z najlepszych hut europejskich
Odpowiedz
#6
Może będzie możliwe wgranie aktualizacji. Przecież nikt nie chce co rok kupować nowego programu...
Odpowiedz
#7
Załóż konto w idea banku to dają w gratisie fajny porgram Big Grin
Odpowiedz
#8
Ibiznes Smile dobrze rozwinięty i mają super support Smile
http://comstar.net.pl - serwis komputerowy w Łódzi
Odpowiedz
#9
Też właśnie szukam jakiegoś dobrego programu. Obecnie jestem na etapie wdrażania kilku rozwiązań i usprawnień w firmie, żeby lepiej się pracowało. Ale nie tylko. Zależy mi także na usprawnieniu procesów, udrożnieniu ich i przede wszystkim optymalizacji. Liczę, że to także przyniesie wymierne skutki finansowe.
Microsoft dynamics ax dla Twojej firmy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości