Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depresja
#1
Cytat:http://medox.org.pl/ zajmują się leczeniem depresji. Ja kiedyś popadłem w głęboką depresję i właśnie tam zwróciłem się o pomoc w poradzeniu sobie z tym problemem. Klinika zajmuje się także leczeniem uzależnień, więc może się wam kiedyś przyda namiar na sprawdzone miejsce.
Odpowiedz
#2
Cieszę się, że coraz więcej osób zauważa, że to jest poważna choroba
Odpowiedz
#3
Racja. Dla wielu to jest czyjś kaprys, wymysł.
Odpowiedz
#4
Także ośrodek Psycho Medical mogłaby w tej sytuacji coś zaradzić. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Odpowiedz
#5
(08-03-2015, 12:37)renata napisał(a): Racja. Dla wielu to jest czyjś kaprys, wymysł.

To działa w dwie strony. Jedni bagatelizują sprawę twierdząc, że osoba, która uważa, że ma depresję, jest po prostu słaba psychicznie. Mówią tak zapewne, bo sami nie mieli z tą chorobą nigdy do czynienia. Ale są też drudzy, którzy faktycznie lubią "usprawiedliwiać" się rzekomą depresją albo wręcz się nią popisywać (szczególnie małolaty - im polecam taki depresja test - niech się sprawdzą).
Odpowiedz
#6
Jeżeli nie jesteśmy pewni, zawsze można skonsultować się z lekarzem.
Odpowiedz
#7
Wydaję mi się, że z takimi sprawami należałoby się zwrócić do specjalisty, a nie pytać na forum.
Odpowiedz
#8
Jasne, że lepiej iść do lekarza. Zwłaszcza, że depresja może mieć różne podłoże. Znam osobę, która miała takie problemy z psychiką przez chorobę skóry. Teraz jest trochę lepiej, bo ma wsparcie dla osób z łuszczycą w Febumedzie i widać poprawę.
Odpowiedz
#9
nie wiedziałam, że choroba skóry może prowadzić do zaburzeń psychicznych...
Odpowiedz
#10
Też o tym nie wiedziałam, ale pewnie rzeczywiście tak jest.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości