Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depilacja laserowa Rzeszów
#1
Cześć, moja koleżanka ma niedługo urodziny i z tej okazji razem z innymi składamy się na prezent dla niej. Szukamy kliniki w Rzeszowie, która specjalizuje się w depilacji laserowej. depilacja laserowa rzeszów Możecie nam jakąś polecić?
Odpowiedz
#2
Długo zastanawiałam się nad zainwestowaniem w depilację laserową, ale okazało się, że mam zbyt jasne włoski do tego zabiegu i po prostu będzie on mało opłacalny. Pomyślałam sobie, że wypowiem się w tym wątku żeby podzielić się z Wami moimi doświadczeniami. Przyznam szczerze, że ja naprawdę sporo czasu poświęciłam na szukanie dobrej alternatywy żeby móc pozbyć się zbędnego owłosienia - przetestowałam kremy do depilacji, pasty cukrowe, ale przyznam szczerze, że najlepiej i bez problemowo używa mi się plastrów do depilacji. Są łatwe i szybkie w użyciu, a efekt naprawdę utrzymuje się długo. Zamawiam je zazwyczaj przy okazji robienia standardowych zakupów kosmetycznych. Tutaj: https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnacj...i-574.html znajdziecie ofertę drogerii, z której najczęściej korzystam - może akurat komuś z Was wpadnie ona w oko Wink Mają duży wybór w tej kategorii, więc jeśli szukacie czegoś konkretnego to warto sobie zajrzeć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości