Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się interesujecie?
#61
Uwielbiam czytać książki, lubie zagadki wszelkiego rodzaju, najczęściej jakieś kryminalne, siatkówkę lubie Smile
Odpowiedz
#62
Ja się interesuje głównie sportem kontaktowym czyli piłka nożna siatkówka i koszykówką, a tak poza tym to jazda na rowerze.
Odpowiedz
#63
Mnie interesuje liga Hiszpańska w piłce nożnej, filmy takich reżyserów jak Jarmusch, Woody Allen, Tarantino, Nolan, nowoczesne technologie.
Odpowiedz
#64
Również lubię filmy Woodego Allena - na bieżąco wszystkie oglądam, mimo, że nie każdy z nich przypadł mi do gustu.
Odpowiedz
#65
Z tymi filmami różnie bywa. Czasami ma naprawdę słabe produkcje.
Odpowiedz
#66
Wiem, ale jak nie obejrzę to się nie przekonam. A nie zawsze warto się kierować opiniami innych.
Odpowiedz
#67
Bardzo lubię malować. Mogę wtedy od wszystkiego odpocząć...
Odpowiedz
#68
Też interesuję się snowboardem. Czekam, aż w tym roku będą warunki na stokach - mam nadzieję, że nastąpi to niebawem.
Odpowiedz
#69
Warunki już są, ale szybko ma być wiosna.
Odpowiedz
#70
Interesuję się sportem(najbardziej siatkówką, koszykówką i tenisem ziemnym) - jednak szkoda, że tylko biernie :-[ Poza tym zaczynam pracować z programami graficznymi - Photoshop, Gimp i inne. Myślę, że fotografia to zajęcie, w którym mógłbym się spełnić i zafascynować się nim do tego stopnia, że nie będę miał czasu na głupie myśli :-\ Interesuję się również webmasteringiem(ale akurat tu jestem bardzo ale to bardzo początkujący). Co jeszcze? Chyba muzyka, gram a przynajmniej staram się grać na gitarze akustycznej...co mi jednak za dobrze nie wychodzi - brak motywacji i wiary, że mam do tego jakiś talent(chociaż ojciec grał w zespole). Na razie nic więcej mi do głowy nie przychodzi :Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości