Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się interesujecie?
#31
mnie interesuje sadownctwo i uprawa warzyw, chciałabym w przyszłości mieć firmę, np hurtowania owoców byłaby ok.
Odpowiedz
#32
Ja interesuję się aranżacją wnętrz. W domu ciągle coś zmieniam. Oglądam czasopisma i blogi wnętrzarskie. Najwięcej inspiracji znajduję jednak w internecie. Ostatnio zakochałam się w tej znalezionej w sieci kuchni nowoczesnej w Homebook.pl. Namawiam lubego na zmianę kuchni ale się nie zgadza. To wysokie koszta. Pozostały mi więc małe zmiany w postaci tekstyliów i dodatków.
Odpowiedz
#33
Ostatnio dość konkretnie wkręciłam się w fotografię. Kupiłam półprofesjonalną lustrzankę, stawiam tylko na fachowe wywoływanie zdjęć przez internet, dużo fotografuję, przeglądam prace innych i czuję się w tym temacie coraz lepiej.
Odpowiedz
#34
hm Smile ciekawe te wasze zainteresowania
Odpowiedz
#35
To może podasz swoje?
Odpowiedz
#36
Interesuję się piłką nożną, bo sport to zdrowie Wink
Odpowiedz
#37
Haft krzyżykowy Smile
Odpowiedz
#38
mnie również ciekawą podróże - zwłaszcza, że zimą wychodzą taniej niż latem, mniejsze tłumy - sama wybieram się w lutym do paryża, właśnie szukam biletów, wydaje mi się, że tu najtaniej: http://mojeloty.pl/loty-do/paryza/ - zima i wiosna to dobry czas na zwiedzanie miejsc, gdzie dużo się chodzi po muzeach itp a mniej po dworzu
Odpowiedz
#39
moda męska Smile
Odpowiedz
#40
muza , czytanie !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości