Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się interesujecie?
#81
Ja osobiście lubię jeździć na rowerze, myśleć, słuchać muzyki, chodzić po górach, wędkować, fotografować, rozmawiać z tatą, jeździć na siomsonie Tongue. Rzadko jeżdżę na koniu(ale lubię to), obcować z przyrodą, czasami lubię popracować, zmęczyć się, rozmawiać z ciekawymi ludźmi, pofilozofować Big Grin Porozmawiać o życiu....
Odpowiedz
#82
Ja ostatnio wpadłam na pomysł żeby nauczyć się grać na gitarze Smile
Odpowiedz
#83
Branżą IT. Komputerami i zagadnieniami z nimi związanymi. Także elektroniką codziennego użytku jak smartfony, konsole itp. Smile
Odpowiedz
#84
Ja przede wszystkim zajmuję się gotowaniem w wolnym czasie. To moja prawdziwa pasja.
Odpowiedz
#85
Piłka nożna i ręczna
Odpowiedz
#86
A w siatkówkę lubicie grać? Jak przychodzi lato, to ja często ze znajomymi chodzę na plażówkę.
Odpowiedz
#87
Uwielbiam albo wręcz kocham grę na gitarze, taniec, i gotowanie.
Odpowiedz
#88
U mnie to głównie książki, filmy i historia.
Odpowiedz
#89
Ja interesuje się wieloma rzeczami, lubię czytać różne ciekawostki na różne tematy i te bardziej poważne i te mniej. Nowości technologiczne i odkrycia naukowe, są fantastyczną sprawą. Sporo czytam książki o różnej tematyce i zwykłe powieści i podręczniki do filozofii, czy książki popularnonaukowe.
Odpowiedz
#90
Wolny czas spędzam zazwyczaj na rowerze, jednocześnie dbam o sylwetkę i zwiedzam nowe rejony Big Grin
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości